ДільниціДовідник виборчих дільниць згідно Реєстру виборців
ОкругиДовідник виборчих округів для виборів різних рівнів
ПартіїДовідник місцевих організацій політичних партій, які приймають участь у виборах різних рівнів
КандидатиДовідник кандидатів, які балотуються у виборах різних рівнів
ЯвкаАналіз явки виборців на дільниці для голосування
РезультатиРезультати підрахунку голосів для виборів різних рівнів
Обласна радаВибори депутатів Харківської обласної ради
Міська радаВибори депутатів Куп’янської міської ради
Міський головаВибори Куп’янського міського голови
ВсіВсі місцеві організації політичних партій
БатьківщинаКуп’янська міська партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» в Харківської області
СолідарністьКуп’янська міська організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
Партія ветеранів АфганістануКуп’янська міська організація Партії ветеранів Афганістану
НАШ КРАЙКуп’янська міська партійна організація політичной партії «НАШ КРАЙ»
Нова державаКуп’янська міська організація політичної партії «Нова держава» у Харківській області
ВідродженняКуп’янська міська організація партіі "Відродження"
Сила людейКуп’янська міська в Харківській області організація політичної партії «Сила Людей»
РП ЛяшкаКуп’янська міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка в Харківській області
ВсіВсі територіальні виборчі округи
1ТВО №1: м.Куп’янськ – вул.Дзержинського: 2, вул.Кавказ, вул.Комсомольська: 1–6; вул.Леніна: 6–15, 20, вул.Усіковська, вул.Хімушина, вул.1 Травня: 1–12, 15, 23–25, 27; пл.Леніна, пров.Кооперативний, пров.Набережний, пров.Радянський, пров.Середній, пров.Сквозний, Залізнична Казарма 152 км
2ТВО №2: м.Куп’янськ – в'їзд Мічуріна, вул.Леніна:17-19, 42, вул.Мечникова, вул.Мічуріна, вул.Тітова, пл.Рози Люксембург, пров.Безмятежний, пров.Мечникова, пров.Тупий, спуск Мічуріна1038
3ТВО №3: м.Куп’янськ – вул.Комуністична: 1-7; вул.Леніна: 27–37, 48, 52, 54, 56, 58
4ТВО №4: м.Куп’янськ – вул.Комуністична: 8, 26-44; ул.Леніна: 47, 49, 55, 57, 59-63, 65, 67, 71–71А, 73; вул.Пушкінська: 2, 6; вул.1 Травня: 30; пров.Спортивний
5ТВО №5: м.Куп’янськ – в'їзд 1 Травня, вул.Гоголя, вул.Давидова-Лучицького: 2, 4–8А, 10–10А, 14, 16, 18–18Б; вул.Короленка, вул.Лікарняна, вул.Льва Толстого, вул.Північна, вул.Пушкінська: 3–5, 7–63, б/н; вул.Сидоренка, вул.Українська, вул.1 Травня: 14, 16–20, 26А, 32–32А, 35–35А, 37–37Б, 39, 43, 45; пров.Буг
6ТВО №6: м.Куп’янськ – пл.Жовтнева
7ТВО №7: м.Куп’янськ – в'їзд Ювілейний, вул.Давидова-Лучицького: 1, А–1Е, 3, 9, 11–13, 15, 17, 20А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34А, 34, 36А, 36, 38, 40А, 40, 42, 44, 46, 48, 50А, 50, 52А, 52, 54, 56, 58; вул.Дьомкіна, вул.Олексіївська, вул.Радгоспна, вул.Ювілейна: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18А, 18, 20, 22, 24,
8ТВО №8: м.Куп’янськ – вул.Давидова-Лучицького: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51А, 51, 53, 55, 57, 59, 60-128А, вул.Леніна: 64, 66, 68–70, 72–72А, 74–104; вул.Молодіжна, вул.Ювілейна: 1-5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; вул.1 Травня: 34, 36, 38–38А, 4
9ТВО №9: м.Куп’янськ – вул.Бєлгородська, вул.Весняна, вул.Енгельса, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Колгоспна, вул.Московська, вул.Садова, вул.Садова, МПС, вул.Сонячна, вул.60 років СРСР, пров.Глубокий, пров.Елеваторний, пров.Енгельса, пров.Колгоспний, пров.Садовий, пров.Тельмана, пров.Широкий, пров.Яровий,
10ТВО №10: м.Куп’янськ – в'їзд Ватутіна, в'їзд Загреблянський, в'їзд 1-й Воровського, в'їзд 2-й Воровського, вул.Валентини Терешкової, вул.Ватутіна, вул.Висока, вул.Воровського, вул.Горького, вул.Данилевського, вул.Добролюбова, вул.Загреблянська, вул.Карла Маркса, вул.Квіткова, вул.Котовського, вул.Лермонтова,
11ТВО №11: м.Куп’янськ – вул.Цюрупи: 5, 12; мікрорайон Ювілейний: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 18
12ТВО №12: м.Куп’янськ – вул.Харківська: 101; мікрорайон Ювілейний: 9, 10, 11, 13, 16, 17, 19, 20, 21.
13ТВО №13: м.Куп’янськ – в'їзд Артема, в'їзд Жовтневий, в'їзд Комсомольський, вул.Ананьїна: 1–44, 46, 48, 50–52, 54; вул.Артема, вул.Жовтнева, вул.Комсомольська: 7–41, 45; вул.Кузнечна, вул.Лісна: 1–23, 25, 27–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53; вул.Цюрупи: 1–4, 5 (Приватний)–11, 12 (Приват
14ТВО №14: м.Куп’янськ – в'їзд Овражний, вул.Ананьїна: 45, 47А, 49, 53–53А, 55–114; вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Комсомольська: 42–44, 46–139, 141, 143; вул.Левадна: 1-30; вул.Лісна: 24, 26–26А, 30, 32, 34, 36–36А, 38–38А, 40, 42, 44, 46–46А, 48–48А, 50, 52, 54–73, 75, 77, 79А, 79, 81, 83, 85,
15ТВО №15: м.Куп’янськ – в'їзд Левадний, вул.Вербицького, вул.Дмитріївська, вул.Зодчих, вул.Зої Космодем’янської, вул.Каштанова, вул.Комсомольська: 140, 142, 144–158; вул.Левадна: 31-95; вул.Лесі Українки, вул.Лісна: 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 115А–133; вул.Сеньківська, вул.1-Западна, пров.Дмитріївський, про
16ТВО №16: вул.Герцена, вул.Миру, вул.Фрунзе: 46, 89–215;пров.Герцена, пров.Фрунзе: 20–31; вул.1-а Цукрозаводська: 1, 2, 29, 38; вул.2-а Цукрозаводська: 3, 5А, 6; вул.3-я Цукрозаводська: 10, 11, 26, 32, 35, 37
17ТВО№17: вул.Достоєвського, вул.Некрасова, вул.Соснова, вул.1-а Цукрозаводська: 2А, 2 ГУРТ, 3А, 3 ГУРТ, 4А, 4Б, 4Г, 4 ГУРТ, 4, 21Б; вул.2-а Цукрозаводська: 3А, 7, 8, 9А, 9, 22, 26; вул.3-я Цукрозаводська: 12, 13, 14А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25А, 25, 27Б, 27, 28, 30, 31, 39
18ТВО №18: м.Куп’янськ – в'їзд Путьовий, вул.Дзержинського: 7–61Б; вул.Калініна, вул.Ломоносова, вул.Плеханова, вул.Разіна, вул.Свердлова, вул.Спартаківська, вул.Фрунзе: 1–45, 49–87; вул.1-а Конна, вул.8 Березня, пл.Петровського, пров.Дзержинського, пров.Калініна, пров.Крупської, пров.Ломоносова, пров.Малий, п
19ТВО №19: м.Куп’янськ – вул.Красна, вул.Магістральна, вул.Менжинського, вул.Нахімова, вул.Піонерська, вул.Радянської Армії, вул.Черняховського, пров.Красний, пров.Піонерський, Залізнична Казарма 155 км, Залізнична Казарма 819 км
20ТВО №20: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Будинок водокачки, вул.Весела, вул.ВЧД, вул.Грибоєдова, вул.Дачна, вул.Дорстрой, вул.Жуковського, вул.Постишева, вул.Приозерна, вул.Суворова, вул.Торгова, вул.Чайковського, пров.Веселий, пров.Жуковського, пров.Лінійний, пров.Осипенка, пров.Раскової, Гуртожиток Тч, Казарм
21ТВО№21: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Дарвіна: 34–39, 40/2–66; вул.Індустріальна: 2, 4–12; вул.Ленінська: 8, 12, 14, 16–16/2, 18, 20/1, 22–22/1, 24–129; вул.Матросова, вул.Печериці, вул.ПМС-133, вул.Робоча, вул.Стройкомбінат, вул.Транспортна: 2; пров.Деповський, пров.Матросова, роз'їзд 4 км
22ТВО №22: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Коцюбинського, вул.Куйбишева, вул.Кутузова, вул.Ленінська: 1–7, 9, 13, 15, 19; вул.Лугова, вул.Людмили Макієвської, вул.Островського, вул.Степова, вул.Чкалова, вул.Щорса, пл.Радянська, пров.Будьоного, пров.Куйбишева, пров.Островс
23ТВО №23: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Авіаційна, вул.Будівельна, вул.Донецька, вул.Кавказька, вул.Крилова, вул.Партизанська, вул.Силікатна, вул.Силікатний завод, вул.Ціолковського, вул.Чехова, пров.Лозовський, пров.Чехова, Курилівка МПС
24ТВО №24: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Гагаріна: 1–6; вул.Комарова: 3, 5, 7–7Б; вул.Краснолиманська, Казарма 2 км, Казарма 3 км
25ТВО №25: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Гагаріна: 10–12; вул.Дарвіна: 1–31, 40; вул.Індустріальна: 1, 3, 14–17; вул.Кірова, вул.Комарова: 2, 4, 6; вул.Ленінська: 17, 21, 23; вул.Театральна, вул.Транспортна: 3–5; пров.Кірова, пров.Піщаний
26ТВО №26: смт Ківшарівка – вул.б/н: 1, 2, 3, 4, 5, ГУРТ.ВПУ27
27ТВО №27: смт Ківшарівка – вул.б/н: 6, 7, 8–9, 33, 35
28ТВО №28: смт Ківшарівка – вул.б/н: 1А–1С, 2ГУРТ., 3ГУРТ., 4ГУРТ., 6ГУРТ., 7ГУРТ., 9ГУРТ., 11, 30, 34
29ТВО №29: смт Ківшарівка – вул.б/н: 50–58
30ТВО №30: смт Ківшарівка – вул.б/н: 59–65
31ТВО №31: смт Ківшарівка – вул.б/н: 66–71
32ТВО №32: смт Ківшарівка – вул.б/н: 10, 12–18
33ТВО №33: смт Ківшарівка – вул.б/н: 19–29
34ТВО №34: смт Ківшарівка – вул.б/н: 31–32, 36–41
ВсіВсі дільниці
630965Дільниця №630965: приміщення міського парку культури та відпочинку, хол, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – в'їзд Мічуріна, вул.Дзержинського: 2; вул.Кавказ, вул.Комсомольська: 1–6; вул.Леніна: 6–20, 42; вул.Мечникова, вул.Мічуріна, вул.Тітова, вул.Усіковська, вул.Хімушина, вул.1 Травня: 1–12, 15, 23–25, 27; пл.Леніна, пл.Рози Люксембург, пров.Безмятежний, пров.Кооперативний, пров.Мечникова,
630966Дільниця №630966: школа №1, хол, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – вул.Комуністична, вул.Леніна: 27–37, 47–63, 65, 67, 71–71А, 73; вул.Пушкінська: 2, 6; вул.1 Травня: 30; пров.Спортивний
630967Дільниця №630967: медичний коледж, актова зала, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – в'їзд 1 Травня, вул.Гоголя, вул.Давидова-Лучицького: 2, 4–8А, 10–10А, 14, 16, 18–18Б; вул.Короленка, вул.Лікарняна, вул.Льва Толстого, вул.Північна, вул.Пушкінська: 3–5, 7–63, б/н; вул.Сидоренка, вул.Українська, вул.1 Травня: 14, 16–20, 26А, 32–32А, 35–35А, 37–37Б, 39, 43, 45; пров.Буг
630968Дільниця №630968: школа №6, актова зала, 2-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – пл.Жовтнева
630970Дільниця №630970: професійний ліцей, хол, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – в'їзд Ювілейний, вул.Давидова-Лучицького: 1А–1Е, 3, 9, 11–13, 15, 17, 19–128А; вул.Дьомкіна, вул.Леніна: 64, 66, 68–70, 72–72А, 74–104; вул.Молодіжна, вул.Олексіївська, вул.Радгоспна, вул.Ювілейна, вул.1 Травня: 34, 36, 38–38А, 40–42, 44, 46–60; пров.Давидова-Лучицького, пров.Молодіжни
630971Дільниця №630971: управління агропромислового комплексу, актова зала, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – вул.Бєлгородська, вул.Весняна, вул.Енгельса, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Колгоспна, вул.Московська, вул.Садова, вул.Садова, МПС, вул.Сонячна, вул.60 років СРСР, пров.Глубокий, пров.Елеваторний, пров.Енгельса, пров.Колгоспний, пров.Садовий, пров.Тельмана, пров.Широкий, пров.Яровий,
630972Дільниця №630972: гімназія №1, спортивна зала, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – в'їзд Ватутіна, в'їзд Загреблянський, в'їзд 1-й Воровського, в'їзд 2-й Воровського, вул.Валентини Терешкової, вул.Ватутіна, вул.Висока, вул.Воровського, вул.Горького, вул.Данилевського, вул.Добролюбова, вул.Загреблянська, вул.Карла Маркса, вул.Квіткова, вул.Котовського, вул.Лермонтова,
630973Дільниця №630973: школа №4, спортивна зала, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – вул.Харківська: 101; вул.Цюрупи: 5, 12; мікрорайон Ювілейний
630974Дільниця №630974: учбовий корпус автотранспортного коледжу, актова зала, 2-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – в'їзд Артема, в'їзд Жовтневий, в'їзд Комсомольський, вул.Ананьїна: 1–44, 46, 48, 50–52, 54; вул.Артема, вул.Жовтнева, вул.Комсомольська: 7–41, 45; вул.Кузнечна, вул.Лісна: 1–23, 25, 27–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53; вул.Цюрупи: 1–4, 5 (Приватний)–11, 12 (Приват
630975Дільниця №630975: гуртожиток автотранспортного коледжу, спортивна зала, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – в'їзд Левадний, в'їзд Овражний, вул.Ананьїна: 45, 47А, 49, 53–53А, 55–114; вул.Богдана Хмельницького, вул.Вербицького, вул.Вишнева, вул.Дмитріївська, вул.Зодчих, вул.Зої Космодем’янської, вул.Каштанова, вул.Комсомольська: 42–44, 46–158; вул.Левадна, вул.Лесі Українки, вул.Лісна: 24, 26
630976Дільниця №630976: навчально-виховний комплекс №2, хол, 2-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – вул.Герцена, вул.Достоєвського, вул.Миру, вул.Некрасова, вул.Соснова, вул.Фрунзе: 46, 89–215; вул.1-а Цукрозаводська, вул.2-а Цукрозаводська, вул.3-я Цукрозаводська, пров.Герцена, пров.Фрунзе: 20–31;
630977Дільниця №630977: ЗАТ "Куп’янський молочноконсервний комбінат", актова зала, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – в'їзд Путьовий, вул.Дзержинського: 7–61Б; вул.Калініна, вул.Ломоносова, вул.Плеханова, вул.Разіна, вул.Свердлова, вул.Спартаківська, вул.Фрунзе: 1–45, 49–87; вул.1-а Конна, вул.8 Березня, пл.Петровського, пров.Дзержинського, пров.Калініна, пров.Крупської, пров.Ломоносова, пров.Малий, п
630978Дільниця №630978: будинок відпочинку локомотивних бригад, актова зала, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – вул.Красна, вул.Магістральна, вул.Менжинського, вул.Нахімова, вул.Піонерська, вул.Радянської Армії, вул.Черняховського, пров.Красний, пров.Піонерський, Залізнична Казарма 155 км, Залізнична Казарма 819 км
630979Дільниця №630979: навчально-виховний комплекс №7, хол, 1-й поверх | Межі: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Будинок водокачки, вул.Весела, вул.ВЧД, вул.Грибоєдова, вул.Дачна, вул.Дорстрой, вул.Жуковського, вул.Постишева, вул.Приозерна, вул.Суворова, вул.Торгова, вул.Чайковського, пров.Веселий, пров.Жуковського, пров.Лінійний, пров.Осипенка, пров.Раскової, Гуртожиток Тч, Казарм
630980Дільниця №630980: спортивний клуб "Локомотив", спортивна зала, 1-й поверх | Межі: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Дарвіна: 34–39, 40/2–66; вул.Індустріальна: 2, 4–12; вул.Ленінська: 8, 12, 14, 16–16/2, 18, 20/1, 22–22/1, 24–129; вул.Матросова, вул.Печериці, вул.ПМС-133, вул.Робоча, вул.Стройкомбінат, вул.Транспортна: 2; пров.Деповський, пров.Матросова, роз'їзд 4 км
630982Дільниця №630982: Куп’янськ-Вузловська дистанції колії, червоний куточок, 1-й поверх | Межі: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Коцюбинського, вул.Куйбишева, вул.Кутузова, вул.Ленінська: 1–7, 9, 13, 15, 19; вул.Лугова, вул.Людмили Макієвської, вул.Островського, вул.Степова, вул.Чкалова, вул.Щорса, пл.Радянська, пров.Будьоного, пров.Куйбишева, пров.Островс
630983Дільниця №630983: будівельно-монтажне експлуатаційне управління-4, червоний куточок, 2-й поверх | Межі: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Авіаційна, вул.Будівельна, вул.Донецька, вул.Кавказька, вул.Крилова, вул.Партизанська, вул.Силікатна, вул.Силікатний завод, вул.Ціолковського, вул.Чехова, пров.Лозовський, пров.Чехова, Курилівка МПС
630984Дільниця №630984: гімназія №3, хол, 1-й поверх | Межі: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Гагаріна: 1–6; вул.Комарова: 3, 5, 7–7Б; вул.Краснолиманська, Казарма 2 км, Казарма 3 км
630985Дільниця №630985: будинок науки і техніки, лекційна зала, 2-й поверх | Межі: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Гагаріна: 10–12; вул.Дарвіна: 1–31, 40; вул.Індустріальна: 1, 3, 14–17; вул.Кірова, вул.Комарова: 2, 4, 6; вул.Ленінська: 17, 21, 23; вул.Театральна, вул.Транспортна: 3–5; пров.Кірова, пров.Піщаний
630986Дільниця №630986: навчальний корпус вищого професійного училища №27, хол, 1-й поверх | Межі: смт Ківшарівка – вул.б/н: 1, 2, 3, 4, 5, ГУРТ.ВПУ27;
630987Дільниця №630987: учбово-виробничий комплекс "Вогник", актова зала, 1-й поверх | Межі: смт Ківшарівка – вул.б/н: 6, 7, 8–9, 33, 35;
630988Дільниця №630988: 1Б, хол, 1-й поверх | Межі: смт Ківшарівка – вул.б/н: 1А–1С, 2ГУРТ., 3ГУРТ., 4ГУРТ., 6ГУРТ., 7ГУРТ., 9ГУРТ., 11, 30, 34;
630989Дільниця №630989: палац культури ім. В.І. Кошелєва, хол, 1-й поверх | Межі: смт Ківшарівка – вул.б/н: 50–58;
630990Дільниця №630990: гімназія №2, хол, 1-й поверх | Межі: смт Ківшарівка – вул.б/н: 59–65;
630991Дільниця №630991: гімназія №2, спортивна зала, 1-й поверх | Межі: смт Ківшарівка – вул.б/н: 66–71;
630992Дільниця №630992: дитяча юнацька спортивна школа "Металург", спортивна зала, 1-й поверх | Межі: смт Ківшарівка – вул.б/н: 10, 12–18;
630993Дільниця №630993: школа №11, актова зала, 2-й поверх | Межі: смт Ківшарівка – вул.б/н: 19–29;
630994Дільниця №630994: школа №12, актова зала, 2-й поверх | Межі: смт Ківшарівка – вул.б/н: 31–32, 36–41;
630995Дільниця №630995: центральна міська лікарня, хол, 1-й поверх | Межі: Куп’янська центральна міська лікарня
630996Дільниця №630996: Обласний протитуберкульозний диспансер №5, кабінет лікарського прийому, 1-й поверх | Межі: Обласний протитуберкульозний диспансер № 5
630997Дільниця №630997: відділкова лікарня станції Куп’янськ, актова зала, 2-й поверх | Межі: Лікарня залізниці
630998Дільниця №630998: міська лікарня, хол | Межі: Куп’янська міська лікарня
Результати голосування

Вибори депутатів Куп’янської міської ради

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ
Всі територіальні виборчі округи

1) кількість виборчих бюлетенів, одержаних дільничними виборчими комісіями

46260

2) кількість виборців, включених до списків виборців на виборчих дільницях

45926

3) кількість виборців, внесених до витягів із списку виборців для голосування за місцем перебування на виборчих дільницях

895

4) кількість невикористаних виборчих бюлетенів

28407

5) кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені у приміщенні для голосування

17235

6) кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені за місцем перебування

618

7) загальна кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені

17853

8) кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

17853

9) кількість виборчих бюлетенів, що не підлягають врахуванню

6

10) кількість виборчих бюлетенів, визнаних недійсними

754

11) кількість голосів виборців, поданих за кожну місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення)

Місцева організація політичної партіїМісцева організація політичної партії
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
11 №1 Куп’янська міська партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» в Харківської області 935

935

22 5.4682%
22 №2 Куп’янська міська організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 2862

2862

22 16.7378%
33 №3 Куп’янська міська організація Партії ветеранів Афганістану 1077

1077

22 6.2986%
44 №4 Куп’янська міська партійна організація політичной партії «НАШ КРАЙ» 1610

1610

22 9.4158%
55 №5 Куп’янська міська організація політичної партії «Нова держава» у Харківській області 469

469

22 2.7429%
66 №6 Куп’янська міська організація партіі "Відродження" 9272

9272

22 54.2254%
77 №7 Куп’янська міська в Харківській області організація політичної партії «Сила Людей» 199

199

22 1.1638%
88 №8 Куп’янська міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка в Харківській області 675

675

22 3.9476%

12) загальна кількість голосів виборців, поданих за всі місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення)

17099

Визначення обраних депутатів на підставі відкритих списків кандидатів

13) сумарна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій, що отримали п’ять і більше відсотків голосів виборців

15756

14) кількість голосів виборців, необхідних для отримання одного депутатського мандата (виборча квота). Виборча квота обчислюється шляхом ділення сумарної кількості голосів виборців, поданих за місцеві організації партій, що отримали п’ять і більше відсотків голосів виборців (15756), на кількість депутатських мандатів у багатомандатному виборчому окрузі (34):

463

15) кількість депутатських мандатів, отриманих місцевими організаціями політичних партій у багатомандатному виборчому окрузі:

Місцева організація політичної партіїНазва місцевої організації політичної партії, яка набула право на участь у розподілі депутатських мандатів
Кількість голосівКількість голосів виборців, поданих за кожну місцеву організацію партії, що набула право на участь у розподілі депутатських мандатів
Коефіцієнт розподілуКількість голосів виборців, поданих за кожну місцеву організацію партії, що набула право на участь у розподілі депутатських мандатів, ділиться на виборчу квоту
Кількість мандатівКількість депутатських мандатів, що отримали кандидати в депутати від місцевої організації партії
1 №1 Куп’янська міська партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» в Харківської області

935

2.019

2

2 №2 Куп’янська міська організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

2862

6.181

6

3 №3 Куп’янська міська організація Партії ветеранів Афганістану

1077

2.326

2

4 №4 Куп’янська міська партійна організація політичной партії «НАШ КРАЙ»

1610

3.477

4

5 №6 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"

9272

20.026

20

Всього розподілено мандатів

34

Визначення черговості кандидатів від: №1 Куп’янська міська партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» в Харківської області 2 манд.
Кандидат у депутатиКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Голосів за ВСІХЗагальна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом
За кандидатаКількість голосів виборців, поданих за кандидата, закріпленого місцевою організацією політичної партії за відповідним територіальним виборчим округом
Відсоток голосів за кандидатаВідсоток голосів виборців, поданих за кандидата від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
Причина вибуттяПричина вибуття кандидата із виборчого списку
1

Козуб Олена Анатоліївна

Перший номер списку

2

Оніщенко Вадим Геннадійович

357

41

11.4846%
3

Чуб Олександр Олександрович

442

50

11.3122%
4

Треба Микола Іванович

603

57

9.4527%
5

Щоткін Сергій Вікторович

475

41

8.6316%
6

Парасюков Віктор Миколайович

375

29

7.7333%
7

Романов Микола Іванович

480

35

7.2917%
8

Черняєва Дарія Юріївна

444

32

7.2072%
9

Базанов Едуард Валентинович

587

41

6.9847%
10

Болховецька Валентина Анатоліївна

605

39

6.4463%
11

Голобородько Ольга Антонівна

332

21

6.3253%
12

Снісар Наталія Володимирівна

446

28

6.278%
13

Воробйов Дмитро Володимирович

415

26

6.2651%
14

Курило Володимир Сергійович

356

22

6.1798%
15

Гутнік Інна Петрівна

612

34

5.5556%
16

Лопатин Владислав Романович

582

30

5.1546%
17

Верба Раїса Миколаївна

361

18

4.9861%
18

Бойчук Тарас Вікторович

556

27

4.8561%
19

Гармаш Вікторія Геннадіївна

484

23

4.7521%
20

Яцина Тамара Василівна

723

34

4.7026%
21

Тітова Людмила Анатоліївна

399

16

4.01%
22

Сизонов Григорій Анатолійович

404

16

3.9604%
23

Кваша Лариса Іванівна

564

19

3.3688%
24

Мироненко Ігор Олексійович

535

11

2.0561%
Визначення черговості кандидатів від: №2 Куп’янська міська організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 6 манд.
Кандидат у депутатиКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Голосів за ВСІХЗагальна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом
За кандидатаКількість голосів виборців, поданих за кандидата, закріпленого місцевою організацією політичної партії за відповідним територіальним виборчим округом
Відсоток голосів за кандидатаВідсоток голосів виборців, поданих за кандидата від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
Причина вибуттяПричина вибуття кандидата із виборчого списку
1

Глушко Максим Олександрович

Перший номер списку

2

Кравцов Валерій Анатолійович

564

205

36.3475%
3

Лаута Олег Юрійович

356

102

28.6517%
4

Мусієнко Владислав Станіславович

399

110

27.5689%
5

Гриценко Сергій Вікторович

535

145

27.1028%
6

Єгоров Анатолій Володимирович

541

144

26.6174%
7

Нерсесов Роман Михайлович

556

143

25.7194%
8

Буряк Олександр Анатолійович

484

114

23.5537%
9

Козуб Андрій Валентинович

603

142

23.5489%
10

Бездєнєжний Володимир Едуардович

404

94

23.2673%
11

Ягнюк Людмила Сергіївна

587

126

21.4651%
12

Переверзєва Оксана Олегівна

757

159

21.004%
13

Лисяк Олександр Миколайович

415

78

18.7952%
14

Приймак Віталій Петрович

444

82

18.4685%
15

Столяр Євгеній Якович

365

67

18.3562%
16

Ляшенко Олена Олександрівна

332

57

17.1687%
17

Друшляк Віталій Іванович

605

99

16.3636%
18

Деміденко Віктор Володимирович

357

58

16.2465%
19

Богданова Любов Петрівна

446

71

15.9193%
20

Ківшар Олександр Володимирович

604

91

15.0662%
21

Грицак Наталія Анатоліївна

480

67

13.9583%
22

Коцюра Марина Валентинівна

465

62

13.3333%
23

Жало Владислав Вiталiйович

375

50

13.3333%
24

Пушкар Наталія Борисівна

582

77

13.2302%
25

Ситник Олександр Іванович

723

95

13.1397%
26

Березюк Валентина Степанівна

612

72

11.7647%
27

Бабенко Яна Михайлівна

442

49

11.086%
28

Бондаренко Анжела Вікторівна

361

37

10.2493%
29

Ларіонов Олександр Вікторович

413

42

10.1695%
30

Ляшенко Олександр Миколайович

391

34

8.6957%
31

Кузьменко Василь Дмитрович

547

46

8.4095%
32

Сіроштан Ігор Григорович

813

58

7.1341%
33

Рябов Ігор Андрійович

475

28

5.8947%
34

Демідкін Сергій Віталійович

450

26

5.7778%
35

Мартинов Ігор Іванович

616

32

5.1948%
Визначення черговості кандидатів від: №3 Куп’янська міська організація Партії ветеранів Афганістану 2 манд.
Кандидат у депутатиКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Голосів за ВСІХЗагальна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом
За кандидатаКількість голосів виборців, поданих за кандидата, закріпленого місцевою організацією політичної партії за відповідним територіальним виборчим округом
Відсоток голосів за кандидатаВідсоток голосів виборців, поданих за кандидата від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
Причина вибуттяПричина вибуття кандидата із виборчого списку
1

Реутський Юрій Федорович

Перший номер списку

2

Токарєва Марина Сергіївна

357

53

14.8459%
3

Рибальченко Віктор Олександрович

612

84

13.7255%
4

Папуцін Михайло Володимирович

480

62

12.9167%
5

Шкарлет Сергій Юрійович

564

68

12.0567%
6

Захарченко Віктор Іванович

442

43

9.7285%
7

Худолєй Сергій Анатолійович

332

30

9.0361%
8

Поєдинцева Лариса Леонідівна

582

44

7.5601%
9

Куценко Олександр Петрович

415

30

7.2289%
10

Усов Олександр Іванович

556

40

7.1942%
11

Абакумова Олена Адіківна

446

32

7.1749%
12

Степанов Олександр Володимирович

399

27

6.7669%
13

Алексейчик Віктор Юрійович

723

48

6.639%
14

Сотник Леонід Володимирович

603

40

6.6335%
15

Кравцова Ірина Вікторівна

413

27

6.5375%
16

Малишева Валентина Олексіївна

444

29

6.5315%
17

Погребняк Анатолій Петрович

757

45

5.9445%
18

Сизонов Олег Олегович

535

31

5.7944%
19

Підлубний Олексій Євгенович

356

20

5.618%
20

Банзюк Тетяна Володимирівна

375

20

5.3333%
21

Нечвоглод Віта Вікторівна

604

30

4.9669%
22

Безродний Євген Вікторович

605

30

4.9587%
23

Удовік Віктор Павлович

465

17

3.6559%
24

Субботін Віктор Олексійович

813

20

2.46%
25

Косенко Олександр Валентинович

541

12

2.2181%
26

Титаренко Наталя Петрівна

547

11

2.011%
Визначення черговості кандидатів від: №4 Куп’янська міська партійна організація політичной партії «НАШ КРАЙ» 4 манд.
Кандидат у депутатиКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Голосів за ВСІХЗагальна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом
За кандидатаКількість голосів виборців, поданих за кандидата, закріпленого місцевою організацією політичної партії за відповідним територіальним виборчим округом
Відсоток голосів за кандидатаВідсоток голосів виборців, поданих за кандидата від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
Причина вибуттяПричина вибуття кандидата із виборчого списку
1

Доля Любов Іванівна

Перший номер списку

2

Марюхник Валерій Олександрович

356

92

25.8427%
3

Керімов Валентин Касімович

444

91

20.4955%
4

Кобелєва Валентина Аркадіївна

582

115

19.7595%
5

Ширяєва Світлана В’ячеславівна

415

82

19.759%
6

Шишов Віктор Миколайович

465

78

16.7742%
7

Бураков Олег Дмитрович

605

91

15.0413%
8

Сімонян Арсен Грачович

723

101

13.9696%
9

Бринцов Сергій Віталійович

375

52

13.8667%
10

Лаптєв Максим Вікторович

365

50

13.6986%
11

Тур Ігор Анатолійович

332

45

13.5542%
12

Борисов Володимир Миколайович

757

94

12.4174%
13

Медяник Андрій Іванович

404

47

11.6337%
14

Мороз Олена Василівна

413

48

11.6223%
15

Глушко Віктор Олександрович

399

46

11.5288%
16

Варібрусова Тетяна Анатоліївна

587

66

11.2436%
17

Письмак Володимир Миколайович

535

59

11.028%
18

Кобиза Олександр Володимирович

442

47

10.6335%
19

Єрмоленко Антоніна Іванівна

612

57

9.3137%
20

Котєлєвський Андрій Миколайович

604

56

9.2715%
21

Погоріла Валентина Вікторівна

484

42

8.6777%
22

Нерезенко Володимир Іванович

556

32

5.7554%
23

Кравченко Анатолій Миколайович

480

26

5.4167%
24

Єрецький Сергій Юрійович

541

27

4.9908%
25

Лапинська-Бакаєва Ольга Анатоліївна

603

26

4.3118%
26

Панасенко Світлана Валентинівна

564

23

4.078%
27

Єрецький Олександр Юрійович

391

14

3.5806%
28

Іванов Олександр Іванович

446

14

3.139%
29

Сидоренко Вікторія Іванівна

357

11

3.0812%
30

Міськова Людмила Павлівна

361

11

3.0471%
31

Глущенко Олена Миколаївна

813

24

2.952%
32

Костенко Олексій Валентинович

616

17

2.7597%
33

Довгополов Олександр Дмитрович

450

10

2.2222%
34

Жигайлова Раїса Іванівна

475

9

1.8947%
35

Городілова Лариса Іванівна

547

7

1.2797%
Визначення черговості кандидатів від: №5 Куп’янська міська організація політичної партії «Нова держава» у Харківській області 0 манд.
Кандидат у депутатиКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Голосів за ВСІХЗагальна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом
За кандидатаКількість голосів виборців, поданих за кандидата, закріпленого місцевою організацією політичної партії за відповідним територіальним виборчим округом
Відсоток голосів за кандидатаВідсоток голосів виборців, поданих за кандидата від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
Причина вибуттяПричина вибуття кандидата із виборчого списку
1

Саморуков Володимир Кузьмич

Перший номер списку

2

Іванов Володимир Васильович

404

36

8.9109%
3

Лотник Микола Карпович

365

25

6.8493%
4

Сидоренко Лідія Іванівна

582

33

5.6701%
5

Курилова Любов Дмитрівна

442

20

4.5249%
6

Самойлов Іван Сергійович

413

17

4.1162%
7

Герман Анна Юріївна

332

13

3.9157%
8

Борисенко Володимир Миколайович

757

25

3.3025%
9

Циклаурі Людмила Іванівна

375

11

2.9333%
10

Меркулов Олег Олексійович

391

11

2.8133%
11

Соложеніцина Світлана Анатоліївна

356

7

1.9663%
12

Шумаков Віталій Ігорович

587

10

1.7036%
13

Копійка Сергій Володимирович

399

5

1.2531%
14

Христенко Юліан Олексійович

564

6

1.0638%
15

Алексєєв Олександр Іванович

547

3

0.5484%
Визначення черговості кандидатів від: №6 Куп’янська міська організація партіі "Відродження" 20 манд.
Кандидат у депутатиКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Голосів за ВСІХЗагальна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом
За кандидатаКількість голосів виборців, поданих за кандидата, закріпленого місцевою організацією політичної партії за відповідним територіальним виборчим округом
Відсоток голосів за кандидатаВідсоток голосів виборців, поданих за кандидата від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
Причина вибуттяПричина вибуття кандидата із виборчого списку
1

Войтюк Олег Вікторович

Перший номер списку

Обрано міським головою
2

Роганіна Людмила Іванівна

616

513

83.2792%
3

Пластун Наталія Василівна

547

446

81.5356%
4

Занік Володимир Васильович

813

644

79.2128%
5

Стокоз Сергій Володимирович

391

309

79.0281%Обрано членом виконавчого комітету
6

Стоянов Ігор Іванович

475

372

78.3158%Обрано депутатом обласної ради
7

Скребець Олександр Володимирович

450

351

78%Обрано членом виконавчого комітету
8

Говоров Валерій Станіславович

446

277

62.1076%
9

Василець Сергій Олексійович

361

219

60.6648%
10

Кизим Валерій Володимирович

604

364

60.2649%
11

Дмитрієнко Ірина Вікторівна

413

248

60.0484%
12

Чернишов Олександр Іванович

541

307

56.7468%
13

Гиренко Олександр Сергійович

465

252

54.1935%
14

Колеснікова Людмила Анатоліївна

480

249

51.875%
15

Дяченко Віктор Трохимович

375

191

50.9333%
16

Римський Михайло Іванович

612

305

49.8366%
17

Куксінович Олександр Вікторович

442

220

49.7738%
18

Ляшенко Віктор Павлович

605

301

49.7521%
19

Бугайов Сергій Олександрович

587

289

49.2334%
20

Івлєва Ольга Леонідівна

723

352

48.686%
21

Бондаревич Ольга Анатоліївна

603

293

48.5904%
22

Карєлов Дмитро Миколайович

484

235

48.5537%
23

Мирошніченко Євдокія Володимирівна

357

169

47.3389%
24

Мотошков Андрій Володимирович

556

261

46.9424%
25

Огреб Дмитро Олександрович

365

166

45.4795%
26

Курило Микола Іванович

404

181

44.802%
27

Мартишко Галина Миколаївна

399

177

44.3609%
28

Волков Віталій Федорович

757

326

43.0647%
29

Мацегора Геннадій Миколайович

535

230

42.9907%Обрано депутатом обласної ради
30

Зеленська Лідія Володимирівна

582

246

42.268%
31

Глушенкова Лілія Василівна

332

136

40.9639%
32

Хорошко Сергій Миколайович

564

224

39.7163%
33

Водолажський Едуард Миколайович

444

171

38.5135%
34

Піскун Тетяна Валеріївна

415

151

36.3855%
35

Афанасьєв Андрій Сергійович

356

97

27.2472%
Визначення черговості кандидатів від: №7 Куп’янська міська в Харківській області організація політичної партії «Сила Людей» 0 манд.
Кандидат у депутатиКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Голосів за ВСІХЗагальна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом
За кандидатаКількість голосів виборців, поданих за кандидата, закріпленого місцевою організацією політичної партії за відповідним територіальним виборчим округом
Відсоток голосів за кандидатаВідсоток голосів виборців, поданих за кандидата від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
Причина вибуттяПричина вибуття кандидата із виборчого списку
1

Подлужна Наталя Валеріївна

Перший номер списку

2

Радченко Михайло Володимирович

582

14

2.4055%
3

Бандурка Світлана Іванівна

612

12

1.9608%
4

Лиходiй Оксана Миколаївна

757

11

1.4531%
5

Коротун Володимир Ілліч

535

7

1.3084%
6

Приходченко Анна Анатоліївна

723

7

0.9682%
Визначення черговості кандидатів від: №8 Куп’янська міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка в Харківській області 0 манд.
Кандидат у депутатиКандидат на посаду (сільського, селищного, міського) голови
Голосів за ВСІХЗагальна кількість голосів виборців, поданих за місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом
За кандидатаКількість голосів виборців, поданих за кандидата, закріпленого місцевою організацією політичної партії за відповідним територіальним виборчим округом
Відсоток голосів за кандидатаВідсоток голосів виборців, поданих за кандидата від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
Причина вибуттяПричина вибуття кандидата із виборчого списку
1

Габелко Марина Сергіївна

Перший номер списку

2

Шовкопляс Дмитро Олександрович

813

25

3.075%
3

Сухарєва Марина Олександрівна

442

11

2.4887%
4

Синявська Марія Олексіївна

404

10

2.4752%
Депутатами в багатомандатному виборчому окрузі обрано
ПІБПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата
ДНЧисло, місяць, рік народження (чч.мм.рррр)
ОсвітаОсвіта кандидата
ПартійністьПартійність кандидата
ПосадаЗаймана посада
Місце роботиМісце роботи (заняття)
АдресаМісце проживання та адреса житла
ПартіяНазва місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутата
1 Роганіна Людмила Іванівна 20.03.1952 Вища член партії "Відродження" Навчально-виховний комплекс №3 Директор вул. Кірова, буд. 28, кв. 23, смт Куп’янськ-Вузловий, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63709 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
2 Пластун Наталія Василівна 17.08.1964 Вища позапартійний Державний заклад "Відділкова лікарня" станції Куп'янськ Завідувач терапевтичним відділенням вул. Ленінська, буд. 17, кв. 28, смт Куп’янськ-Вузловий, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63709 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
3 Занік Володимир Васильович 08.01.1967 Вища член партії "Відродження" Куп'янська територіальна профспілкова організація Підвенної залізниці Заступник голови вул. Ленінська, буд. 30, кв. 16, смт Куп’янськ-Вузловий, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63709 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
4 Говоров Валерій Станіславович 28.04.1981 Вища позапартійний Комунальне підприємство "Агропроменерго" Директор вул. Краснолиманська, буд. 4А, кв. 16, смт Куп’янськ-Вузловий, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63709 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
5 Василець Сергій Олексійович 18.02.1965 Вища позапартійний Футбольний клуб "Локомотив" м.Куп'янськ Головний тренер вул. б/н, буд. 34, кв. 3, смт Ківшарівка, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63734 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
6 Кизим Валерій Володимирович 30.12.1978 Вища позапартійний Спеціалізоване Комунальне Підприємство "Бюро рітуальніх послуг" Директор вул. б/н, буд. 38, кв. 55, смт Ківшарівка, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63734 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
7 Дмитрієнко Ірина Вікторівна 29.09.1958 Вища позапартійний Пенсіонер Пенсіонер вул. Леніна, буд. 99, кв. 153, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63700 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
8 Чернишов Олександр Іванович 25.04.1950 Вища член партії "Відродження" Спортивний клуб "Локомотив" Президент футбольного клубу "Локомотив" вул. Зелена, буд. 6, смт Куп’янськ-Вузловий, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63709 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
9 Гиренко Олександр Сергійович 17.08.1972 Вища позапартійний Фізична особа підприємець Гиренко Приватний підприємець вул. 60 років СРСР, буд. 15, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63700 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
10 Колеснікова Людмила Анатоліївна 29.11.1960 Вища позапартійний Підприємство Харківської облспоживспілки Куп'янськ-Вузловський ринок Директор мікрорайон Ювілейний, буд. 9, кв. 19, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63707 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
11 Дяченко Віктор Трохимович 12.12.1949 Вища член партії "Відродження" Пенсіонер Пенсіонер вул. Троянд, буд. 6, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63707 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
12 Римський Михайло Іванович 20.02.1945 Вища позапартійний Пенсіонер Пенсіонер вул. б/н, буд. 18, кв. 73, смт Ківшарівка, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63734 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
13 Куксінович Олександр Вікторович 15.07.1968 Вища позапартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює вул. 3-тя Цукрозаводська, буд. 16, кв. 2, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63702 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
14 Ляшенко Віктор Павлович 04.08.1967 Вища позапартійний Медичний центр приватне підприємство "Аркада" Головний лікар вул. б/н, буд. 28, кв. 30, смт Ківшарівка, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63734 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
15 Бугайов Сергій Олександрович 25.06.1987 Вища позапартійний Фізична особа підприємець Фізична особа підприємець вул. Комуністична, буд. 8, кв. 33, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63700 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
16 Івлєва Ольга Леонідівна 26.11.1956 Вища позапартійний Регіональнальна інформаційно-рекламна газета "Наш город" Приватний підприємець, видавець та головний редактор пров. Гоголя, буд. 6, кв. 1, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63705 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
17 Бондаревич Ольга Анатоліївна 23.12.1971 Вища позапартійний Дитяча музична школа № 2 Викладач вул. б/н, буд. 62, кв. 60, смт Ківшарівка, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63734 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
18 Карєлов Дмитро Миколайович 28.10.1979 Вища позапартійний Приватне підприємство "Топгаз-Трейд" Фінансовий директор мікрорайон Ювілейний, буд. 10, кв. 39, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63707 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
19 Мирошніченко Євдокія Володимирівна 29.08.1956 Вища позапартійний Фізична особа підприємець Фізична особа підприємець вул. Ананьїна, буд. 17б, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63707 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
20 Мотошков Андрій Володимирович 29.09.1975 Вища позапартійний Куп'янська міська дитяча юнацька спортивна школа Директор вул. б/н, буд. 13, кв. 127, смт Ківшарівка, м.Куп’янськ, Харківська обл., Україна, 63734 Куп’янська міська організація партіі "Відродження"
21 Глушко Максим Олександрович 23.05.1980 Вища Член ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» ТОВ«ТД «Океанічні морепродукти» Директор 63734, Харківська обл., Куп’янський р-н, смт. Ківшарівка, буд. 35 кв.167 Куп’янська міська організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
22 Кравцов Валерій Анатолійович 07.10.1958 Вища Безпартійний Вище професійне училище №27 м. Куп’янськ Директор 63734, Харківська область, м. Куп’янськ, смт. Ківшарівка б. 51 кв. 25 Куп’янська міська організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
23 Лаута Олег Юрійович 19.02.1984 Вища Безпартійний ЗОШ 1-3 ступенів № 6 м. Куп’янська Вчитель фізичної культури 63700, Харківська область, м. Куп’янськ, вул. Д. - Лучицького, буд. 11 кв. 46 Куп’янська міська організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
24 Мусієнко Владислав Станіславович 26.05.1991 Вища Безпартійний Самозайнята особа Самозайнята особа 63707, Харківська область, м. Куп’янськ, м-н Ювілейний, буд.19. кв. 4 Куп’янська міська організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
25 Гриценко Сергій Вікторович 28.06.1963 Вища Безпартійний КП ОЗ ЦРА №63 м. Куп’янськ Завідуючий 63705, Харківська область, м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, буд. 16, кв. 42 Куп’янська міська організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
26 Єгоров Анатолій Володимирович 01.01.1966 Вища Безпартійний ВП «Локомотивне депо Куп’янськ» ДП «Південна залізниця» Начальник 63709, Харківська область, сел. Куп’янськ-Вузловий, вул. Ленінська, б. 1 кв. 14 Куп’янська міська організація партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
27 Доля Любов Іванівна 21.10.1966 Вища член політичної партії «НАШ КРАЙ» КЗ охорони здоров’я «Куп’янська міська центральна лікарня» Завідуюча відділенням загальної практики сімейної медицини 63701, Харківська обл., м. Куп’янськ, вул. 1 Травня, буд. 57, кв. 59 Куп’янська міська партійна організація політичной партії «НАШ КРАЙ»
28 Марюхник Валерій Олександрович 13.05.1964 Вища член політичної партії «НАШ КРАЙ» ЖКП-1 Начальник дільниці 63701, Харківська обл., м. Куп’янськ, вул. Олексіївська, буд. 11 Куп’янська міська партійна організація політичной партії «НАШ КРАЙ»
29 Керімов Валентин Касімович 13.02.1962 Вища член політичної партії «НАШ КРАЙ» Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Начальник 63700, Харківська обл., м. Куп’янськ, м-н. Ювілейний, буд. 13, кв. 11 Куп’янська міська партійна організація політичной партії «НАШ КРАЙ»
30 Кобелєва Валентина Аркадіївна 18.04.1956 Професійно-технічна член політичної партії «НАШ КРАЙ» ПП «Аркада» Директор 63700, Харківська обл., м. Куп’янськ, вул. Л. Толстого, буд. 7 Куп’янська міська партійна організація політичной партії «НАШ КРАЙ»
31 Козуб Олена Анатоліївна 15.11.1976 Вища ВО «Батьківщина» ТОВ Куп’янський технічний центр оцінки «Онікс» Директор 63734, Харківська обл., м. Куп’янськ, смт Ківшарівка, буд. 29, кв. 48 Куп’янська міська партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» в Харківської області
32 Оніщенко Вадим Геннадійович 26.04.1971 Вища ВО «Батьківщина» Тимчасово не працює Тимчасово не працює 63701, Харківська обл., м. Куп’янськ, вул. Артема, буд. 20 Куп’янська міська партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» в Харківської області
33 Реутський Юрій Федорович 05.08.1965 Вища член Партії ветеранів Афганістану комунальне підприємство Куп’янський місцевий ринок директор с.м.т.Ківшарівка б.30,кв.172 Куп’янська міська організація Партії ветеранів Афганістану
34 Токарєва Марина Сергіївна 29.10.1962 Професійно-технічна член Парії ветеранів Афганістану приватний підприємець приватний підприємець м.Куп’янськ,вул.Чапаєва, буд. 10 Куп’янська міська організація Партії ветеранів Афганістану