ДільниціДовідник виборчих дільниць згідно Реєстру виборців
ОкругиДовідник виборчих округів для виборів різних рівнів
ПартіїДовідник місцевих організацій політичних партій, які приймають участь у виборах різних рівнів
КандидатиДовідник кандидатів, які балотуються у виборах різних рівнів
ЯвкаАналіз явки виборців на дільниці для голосування
РезультатиРезультати підрахунку голосів для виборів різних рівнів
Обласна радаВибори депутатів Харківської обласної ради
Міська радаВибори депутатів Куп’янської міської ради
Міський головаВибори Куп’янського міського голови
ВсіВсі місцеві організації політичних партій
СамопомічХарківська обласна організація Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»
Наш крайХарківська обласна організація політичної партії «Наш край»
СолідарністьХарківська територіальна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
ВідродженняХарківська обласна організація Партії «Відродження»
БатьківщинаХарківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Сильна УкраїнаХарківська Обласна Партійна організація Партії Сергія Тігіпка «СИЛЬНА УКРАЇНА»
Нова державаХарківська обласна організація політичної партії «Нова держава»
СвободаХарківська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Сила людейХарківська обласна партійна організація політичної партії «Сила людей»
РП ЛяшкаХарківська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка
СоціалістиХарківська обласна організація Політичної партії «Соціалісти»
УкропХарківська обласна регіональна парторганізація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп»
Волонтерська партія УкраїниХарківська обласна організація політичної партії «Волонтерська партія України»
Блок Дарта ВейдераХарківська обласна організація політичної партії «Блок Дарта Вейдера»
Опозиційний блокРегіональна організація політичної партії «Опозиційний блок»
ВсіВсі територіальні виборчі округи
29ТВО №29: м.Куп’янськ – в’їзд Мічуріна, вул.Дзержинського: 2; вул.Кавказ, вул.Комсомольська: 1–6; вул.Леніна: 6–20, 42; вул.Мечникова, вул.Мічуріна, вул.Тітова, вул.Усіковська, вул.Хімушина, вул.1 Травня: 1–12, 15, 23–25, 27; пл.Леніна, пл.Рози Люксембург, пров.Безмятежний, пров.Кооперативний, пров.Мечникова,
30ТВО №30: м.Куп’янськ – вул.Бєлгородська, вул.Весняна, вул.Енгельса, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Колгоспна, вул.Московська, вул.Садова, вул.Садова, МПС, вул.Сонячна, вул.60 років СРСР, пров.Глубокий, пров.Елеваторний, пров.Енгельса, пров.Колгоспний, пров.Садовий, пров.Тельмана, пров.Широкий, пров.Яровий,
31ТВО №31: м.Куп’янськ – вул.Герцена, вул.Достоєвського, вул.Миру, вул.Некрасова, вул.Соснова, вул.Фрунзе: 46, 89–215; вул.1-а Цукрозаводська, вул.2-а Цукрозаводська, вул.3-я Цукрозаводська, пров.Герцена, пров.Фрунзе: 20–31; в’їзд Путьовий, вул.Дзержинського: 7–61Б; вул.Калініна, вул.Ломоносова, вул.Плеханова,
32ТВО №32: м.Куп’янськ, смт Ківшарівка – вул.б/н: 1, 2, 3, 4, 5, ГУРТ.ВПУ27; смт Ківшарівка – вул.б/н: 6, 7, 8–9, 33, 35; смт Ківшарівка – вул.б/н: 1А–1С, 2ГУРТ., 3ГУРТ., 4ГУРТ., 6ГУРТ., 7ГУРТ., 9ГУРТ., 11, 30, 34; смт Ківшарівка – вул.б/н: 50–58; смт Ківшарівка – вул.б/н: 59–65; смт Ківшарівка – вул.б/н: 66–7
ВсіВсі дільниці
630965Дільниця №630965: приміщення міського парку культури та відпочинку, хол, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – в'їзд Мічуріна, вул.Дзержинського: 2; вул.Кавказ, вул.Комсомольська: 1–6; вул.Леніна: 6–20, 42; вул.Мечникова, вул.Мічуріна, вул.Тітова, вул.Усіковська, вул.Хімушина, вул.1 Травня: 1–12, 15, 23–25, 27; пл.Леніна, пл.Рози Люксембург, пров.Безмятежний, пров.Кооперативний, пров.Мечникова,
630966Дільниця №630966: школа №1, хол, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – вул.Комуністична, вул.Леніна: 27–37, 47–63, 65, 67, 71–71А, 73; вул.Пушкінська: 2, 6; вул.1 Травня: 30; пров.Спортивний
630967Дільниця №630967: медичний коледж, актова зала, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – в'їзд 1 Травня, вул.Гоголя, вул.Давидова-Лучицького: 2, 4–8А, 10–10А, 14, 16, 18–18Б; вул.Короленка, вул.Лікарняна, вул.Льва Толстого, вул.Північна, вул.Пушкінська: 3–5, 7–63, б/н; вул.Сидоренка, вул.Українська, вул.1 Травня: 14, 16–20, 26А, 32–32А, 35–35А, 37–37Б, 39, 43, 45; пров.Буг
630968Дільниця №630968: школа №6, актова зала, 2-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – пл.Жовтнева
630970Дільниця №630970: професійний ліцей, хол, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – в'їзд Ювілейний, вул.Давидова-Лучицького: 1А–1Е, 3, 9, 11–13, 15, 17, 19–128А; вул.Дьомкіна, вул.Леніна: 64, 66, 68–70, 72–72А, 74–104; вул.Молодіжна, вул.Олексіївська, вул.Радгоспна, вул.Ювілейна, вул.1 Травня: 34, 36, 38–38А, 40–42, 44, 46–60; пров.Давидова-Лучицького, пров.Молодіжни
630971Дільниця №630971: управління агропромислового комплексу, актова зала, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – вул.Бєлгородська, вул.Весняна, вул.Енгельса, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Колгоспна, вул.Московська, вул.Садова, вул.Садова, МПС, вул.Сонячна, вул.60 років СРСР, пров.Глубокий, пров.Елеваторний, пров.Енгельса, пров.Колгоспний, пров.Садовий, пров.Тельмана, пров.Широкий, пров.Яровий,
630972Дільниця №630972: гімназія №1, спортивна зала, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – в'їзд Ватутіна, в'їзд Загреблянський, в'їзд 1-й Воровського, в'їзд 2-й Воровського, вул.Валентини Терешкової, вул.Ватутіна, вул.Висока, вул.Воровського, вул.Горького, вул.Данилевського, вул.Добролюбова, вул.Загреблянська, вул.Карла Маркса, вул.Квіткова, вул.Котовського, вул.Лермонтова,
630973Дільниця №630973: школа №4, спортивна зала, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – вул.Харківська: 101; вул.Цюрупи: 5, 12; мікрорайон Ювілейний
630974Дільниця №630974: учбовий корпус автотранспортного коледжу, актова зала, 2-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – в'їзд Артема, в'їзд Жовтневий, в'їзд Комсомольський, вул.Ананьїна: 1–44, 46, 48, 50–52, 54; вул.Артема, вул.Жовтнева, вул.Комсомольська: 7–41, 45; вул.Кузнечна, вул.Лісна: 1–23, 25, 27–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53; вул.Цюрупи: 1–4, 5 (Приватний)–11, 12 (Приват
630975Дільниця №630975: гуртожиток автотранспортного коледжу, спортивна зала, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – в'їзд Левадний, в'їзд Овражний, вул.Ананьїна: 45, 47А, 49, 53–53А, 55–114; вул.Богдана Хмельницького, вул.Вербицького, вул.Вишнева, вул.Дмитріївська, вул.Зодчих, вул.Зої Космодем’янської, вул.Каштанова, вул.Комсомольська: 42–44, 46–158; вул.Левадна, вул.Лесі Українки, вул.Лісна: 24, 26
630976Дільниця №630976: навчально-виховний комплекс №2, хол, 2-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – вул.Герцена, вул.Достоєвського, вул.Миру, вул.Некрасова, вул.Соснова, вул.Фрунзе: 46, 89–215; вул.1-а Цукрозаводська, вул.2-а Цукрозаводська, вул.3-я Цукрозаводська, пров.Герцена, пров.Фрунзе: 20–31;
630977Дільниця №630977: ЗАТ "Куп’янський молочноконсервний комбінат", актова зала, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – в'їзд Путьовий, вул.Дзержинського: 7–61Б; вул.Калініна, вул.Ломоносова, вул.Плеханова, вул.Разіна, вул.Свердлова, вул.Спартаківська, вул.Фрунзе: 1–45, 49–87; вул.1-а Конна, вул.8 Березня, пл.Петровського, пров.Дзержинського, пров.Калініна, пров.Крупської, пров.Ломоносова, пров.Малий, п
630978Дільниця №630978: будинок відпочинку локомотивних бригад, актова зала, 1-й поверх | Межі: м.Куп’янськ – вул.Красна, вул.Магістральна, вул.Менжинського, вул.Нахімова, вул.Піонерська, вул.Радянської Армії, вул.Черняховського, пров.Красний, пров.Піонерський, Залізнична Казарма 155 км, Залізнична Казарма 819 км
630979Дільниця №630979: навчально-виховний комплекс №7, хол, 1-й поверх | Межі: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Будинок водокачки, вул.Весела, вул.ВЧД, вул.Грибоєдова, вул.Дачна, вул.Дорстрой, вул.Жуковського, вул.Постишева, вул.Приозерна, вул.Суворова, вул.Торгова, вул.Чайковського, пров.Веселий, пров.Жуковського, пров.Лінійний, пров.Осипенка, пров.Раскової, Гуртожиток Тч, Казарм
630980Дільниця №630980: спортивний клуб "Локомотив", спортивна зала, 1-й поверх | Межі: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Дарвіна: 34–39, 40/2–66; вул.Індустріальна: 2, 4–12; вул.Ленінська: 8, 12, 14, 16–16/2, 18, 20/1, 22–22/1, 24–129; вул.Матросова, вул.Печериці, вул.ПМС-133, вул.Робоча, вул.Стройкомбінат, вул.Транспортна: 2; пров.Деповський, пров.Матросова, роз'їзд 4 км
630982Дільниця №630982: Куп’янськ-Вузловська дистанції колії, червоний куточок, 1-й поверх | Межі: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Коцюбинського, вул.Куйбишева, вул.Кутузова, вул.Ленінська: 1–7, 9, 13, 15, 19; вул.Лугова, вул.Людмили Макієвської, вул.Островського, вул.Степова, вул.Чкалова, вул.Щорса, пл.Радянська, пров.Будьоного, пров.Куйбишева, пров.Островс
630983Дільниця №630983: будівельно-монтажне експлуатаційне управління-4, червоний куточок, 2-й поверх | Межі: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Авіаційна, вул.Будівельна, вул.Донецька, вул.Кавказька, вул.Крилова, вул.Партизанська, вул.Силікатна, вул.Силікатний завод, вул.Ціолковського, вул.Чехова, пров.Лозовський, пров.Чехова, Курилівка МПС
630984Дільниця №630984: гімназія №3, хол, 1-й поверх | Межі: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Гагаріна: 1–6; вул.Комарова: 3, 5, 7–7Б; вул.Краснолиманська, Казарма 2 км, Казарма 3 км
630985Дільниця №630985: будинок науки і техніки, лекційна зала, 2-й поверх | Межі: смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Гагаріна: 10–12; вул.Дарвіна: 1–31, 40; вул.Індустріальна: 1, 3, 14–17; вул.Кірова, вул.Комарова: 2, 4, 6; вул.Ленінська: 17, 21, 23; вул.Театральна, вул.Транспортна: 3–5; пров.Кірова, пров.Піщаний
630986Дільниця №630986: навчальний корпус вищого професійного училища №27, хол, 1-й поверх | Межі: смт Ківшарівка – вул.б/н: 1, 2, 3, 4, 5, ГУРТ.ВПУ27;
630987Дільниця №630987: учбово-виробничий комплекс "Вогник", актова зала, 1-й поверх | Межі: смт Ківшарівка – вул.б/н: 6, 7, 8–9, 33, 35;
630988Дільниця №630988: 1Б, хол, 1-й поверх | Межі: смт Ківшарівка – вул.б/н: 1А–1С, 2ГУРТ., 3ГУРТ., 4ГУРТ., 6ГУРТ., 7ГУРТ., 9ГУРТ., 11, 30, 34;
630989Дільниця №630989: палац культури ім. В.І. Кошелєва, хол, 1-й поверх | Межі: смт Ківшарівка – вул.б/н: 50–58;
630990Дільниця №630990: гімназія №2, хол, 1-й поверх | Межі: смт Ківшарівка – вул.б/н: 59–65;
630991Дільниця №630991: гімназія №2, спортивна зала, 1-й поверх | Межі: смт Ківшарівка – вул.б/н: 66–71;
630992Дільниця №630992: дитяча юнацька спортивна школа "Металург", спортивна зала, 1-й поверх | Межі: смт Ківшарівка – вул.б/н: 10, 12–18;
630993Дільниця №630993: школа №11, актова зала, 2-й поверх | Межі: смт Ківшарівка – вул.б/н: 19–29;
630994Дільниця №630994: школа №12, актова зала, 2-й поверх | Межі: смт Ківшарівка – вул.б/н: 31–32, 36–41;
630995Дільниця №630995: центральна міська лікарня, хол, 1-й поверх | Межі: Куп’янська центральна міська лікарня
630996Дільниця №630996: Обласний протитуберкульозний диспансер №5, кабінет лікарського прийому, 1-й поверх | Межі: Обласний протитуберкульозний диспансер № 5
630997Дільниця №630997: відділкова лікарня станції Куп’янськ, актова зала, 2-й поверх | Межі: Лікарня залізниці
630998Дільниця №630998: міська лікарня, хол | Межі: Куп’янська міська лікарня
Результати голосування

Вибори депутатів Харківської обласної ради

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ
Всі територіальні виборчі округи

1) кількість виборчих бюлетенів, одержаних дільничними виборчими комісіями

46645

2) кількість виборців, включених до списків виборців на виборчих дільницях

45926

3) кількість виборців, внесених до витягів із списку виборців для голосування за місцем перебування на виборчих дільницях

895

4) кількість невикористаних виборчих бюлетенів

28749

5) кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені у приміщенні для голосування

17247

6) кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені за місцем перебування

649

7) загальна кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені

17896

8) кількість виборців, які взяли участь у голосуванні

17896

9) кількість виборчих бюлетенів, що не підлягають врахуванню

0

10) кількість виборчих бюлетенів, визнаних недійсними

746

11) кількість голосів виборців, поданих за кожну місцеву організацію політичної партії, кандидата, закріпленого нею за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення)

Місцева організація політичної партіїМісцева організація політичної партії
ГолосівКількість голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії
Відсоток голосівВідсоток голосів виборців, поданих за місцеву організацію політичної партії, від загальної кількості голосів виборців, поданих за ВСІ місцеві організації політичних партій
11 №1 Харківська обласна організація Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» 544

544

22 3.172%
22 №2 Харківська обласна організація політичної партії «Наш край» 1449

1449

22 8.449%
33 №3 Харківська територіальна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» 2219

2219

22 12.9388%
44 №4 Харківська обласна організація Партії «Відродження» 8720

8720

22 50.8455%
55 №5 Харківська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 641

641

22 3.7376%
66 №6 Харківська Обласна Партійна організація Партії Сергія Тігіпка «СИЛЬНА УКРАЇНА» 109

109

22 0.6356%
77 №7 Харківська обласна організація політичної партії «Нова держава» 359

359

22 2.0933%
88 №8 Харківська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» 201

201

22 1.172%
99 №9 Харківська обласна партійна організація політичної партії «Сила людей» 105

105

22 0.6122%
1010 №10 Харківська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка 539

539

22 3.1429%
1111 №11 Харківська обласна організація Політичної партії «Соціалісти» 56

56

22 0.3265%
1212 №12 Харківська обласна регіональна парторганізація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – Укроп» 307

307

22 1.7901%
1313 №13 Харківська обласна організація політичної партії «Волонтерська партія України» 111

111

22 0.6472%
1414 №14 Харківська обласна організація політичної партії «Блок Дарта Вейдера» 113

113

22 0.6589%
1515 №15 Регіональна організація політичної партії «Опозиційний блок» 1677

1677

22 9.7784%

12) загальна кількість голосів виборців, поданих за всі місцеві організації політичних партій, кандидатів, закріплених ними за відповідним територіальним виборчим округом (у разі закріплення)

17150