Довідник кандидатів | Вибори депутатів Куп’янської міської ради
ПартіяСтисла назва місцевої організації політичної партії
№ в ЕВСНомер кандидата в єдиному виборчому списку
ОкругНазва територіального виборчого округу
№ в ТВСНомер кандидата в територіальному виборчому списку (у виборчому окрузі)
ПІБПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата
ОсвітаОсвіта кандидата
ПартійністьПартійність кандидата
Місце роботиМісце роботи (заняття)
ПосадаЗаймана посада
1 Партія Шарія 1 0перший кандидат 0 Крохмаль Вадим Юрійович Вища Член ПП «Партія Шарія» ТОВ «Поїхали!» Директор
2 Партія Шарія 2 12ТВО №3 1 Сак Алла Василівна Вища Член ПП “Партія Шарія” Куп’янська ЗОШ №4 Вчитель
3 Партія Шарія 3 11ТВО №2 1 Гуня Євген Сергійович Вища Член ПП «Партія Шарія» Тимчасово не працює
4 Партія Шарія 4 14ТВО №5 2 Єрмоленко Антоніна Іванівна Вища Безпартійна КМП”КТМО”КМЛ Завідуюча поліклінікою
5 Партія Шарія 5 10ТВО №1 1 Іванов Валерій Васильович Вища Член ПП ”Партія Шарія” АТ”Харківобленерго” Керівник відділу
6 Партія Шарія 6 14ТВО №5 1 Кизим Інна Віталіївна Середня- повна Член ПП ”Партія Шарія” ПП”Ритуальні товари та послуги” Приватний підприємець
7 Партія Шарія 7 13ТВО №4 1 Перепьолкін Дмитро Олександрович Вища Член ПП “Партії Шарія” АТ”Укрзалізниця” Начальник станції Куп’янськ- Сортировочний.
8 Партія Шарія 8 14ТВО №5 3 Калтаєв Темур Камолович Середня-повна Безпартійний Відокремлений підрозділ “Харківський загін воєнізованої охорони” Старший інструктор з протипожежної профілактики
9 Партія Шарія 9 10ТВО №1 2 Сидоренко Олена Леонідівна Вища Член ПП”Партія Шарія” ФОП”Сидоренко”
10 Партія Шарія 10 10ТВО №1 3 Сердюк Василь Борисович Середня-технічна Безпартійний КНП”Куп’янське територіальне медичне об’єднання” Інженер з комп’ютерних систем
11 Партія Шарія 11 12ТВО №3 2 Безрук Віталій Олексійович Середня - повна Член ПП “Партія Шарія” ТОВ”Таксопорт” Директор
12 Партія Шарія 12 10ТВО №1 4 Об’єдков Володимир Володимирович Середня-технічна Безпартійний ТОВ”Ківшар” Технік комунікаційних мереж
13 Партія Шарія 13 12ТВО №3 3 Гаврилюк Анастасія Володимирівна Середня-повна Безпартійна ПП”ПолісанМ” Менеджер з продажу
14 Партія Шарія 14 13ТВО №4 2 Єрьома Віталій Сергійович Середня Член ПП “Партія Шарія” АТ”Укрзалізниця” Машиніст
15 Партія Шарія 15 10ТВО №1 5 Шкарлет Тетяна Вячеславівна Середня-повна Безпартійна КМП”КТМО”КМЛ Медична сестра
16 Партія Шарія 16 11ТВО №2 2 Сковородкіна Тетяна Олександрівна Середня- повна Член ПП “Партія Шарія” Осиновський сільській клуб Завідуюча клубом
17 Партія Шарія 17 11ТВО №2 3 Ганжа Роман Віталійович Вища Безпартійний ТОВ”Молочна слобода” Економіст відділу збуту
18 Партія Шарія 18 13ТВО №4 3 Орищенко Євгеній Сергійович Вища Безпартійний ПП”Орищенко” Приватний підприемець
19 Партія Шарія 19 13ТВО №4 4 Розгон Алла Миколаївна Середня-технічна Безпартійна КМП”КТМО”КМЛ Медична сестра
20 Партія Шарія 20 14ТВО №5 4 Редя Ніна Миколаївна Середня-технічна Безпартійна Пенсіонер а
21 Партія Шарія 21 12ТВО №3 4 Сітнік Владіслав Станіславович Вища Безпартійний АТ”Укрпочта “ Старший водій
22 Партія Шарія 22 12ТВО №3 5 Зайцев Сергій Миколайович Середня Безпартійний Тимчасово не працює
23 Партія Шарія 23 13ТВО №4 6 Шинкарьова Тетяна Григорівна Середня-спеціальна Безпартійна ТОВ КСК “Переробка” Розподілювач силікатної суміші
24 Партія Шарія 24 13ТВО №4 5 Ворожбит Яна Анатоліївна Середня-спеціальна Безпартійна ТОВ КСК “Переробка” Пропарювач стінових виробів
25 Партія Шарія 25 11ТВО №2 4 Дейнеко Антон Леонідович Середня-спеціальна Безпартійний Тимчасово не працює
26 Партія Шарія 26 14ТВО №5 5 Сурков Олександр Сергійович Середня- спеціальна Безпартійний АТ”Укрзалізниця” Слюсар з ремонту рухомого складу
27 Партія Шарія 27 11ТВО №2 5 Усманова Вікторія Романівна Середня- професійна Член ПП “Партія Шарія” Тимчасово не працює
28 Партія Шарія 28 14ТВО №5 6 Сухомлин Олексій Олександрович Вища Безпартійний ТОВ”Молочна слобода” Керівник відділу продажу
29 Наш край 1 0перший кандидат 0 Сулейманова Зарема Магеррамівна Вища Член ПП «НАШ КРАЙ» ТОВ «АЛЄСЯ» Заступник генерального директора
30 Наш край 2 10ТВО №1 1 Бібік Світлана Миколаївна Вища Безпартійна Фізична особа- підприємець
31 Наш край 3 13ТВО №4 1 Ващилова Світлана Олександрівна Спеціально-технічна Безпартійна Фізична особа- підприємець
32 Наш край 4 11ТВО №2 3 Величко Іван Васильович Вища Безпартійна Пенсіонер
33 Наш край 5 11ТВО №2 5 Волошин Олександр Анатолійович Середньо-технічна Безпартійний Пенсіонер
34 Наш край 6 12ТВО №3 5 Гончаров Володимир Анатолійович Вища Безпартійний Пенсіонер
35 Наш край 7 12ТВО №3 4 Говтва Надія Іванівна Спеціально-технічна Безпартійна Пенсіонер
36 Наш край 8 14ТВО №5 2 Давидова Марина Анатоліївна Спеціально-технічна Безпартійна ТОВ ʼГІС ПОЛІМЕРʼ Швачка
37 Наш край 9 14ТВО №5 5 Денисенко Алевтина Сергіївна Загальна середня Безпартійна Тимчасово не працює
38 Наш край 10 12ТВО №3 1 Залєсний Євген Володимирович Вища Безпартійний Комунальне Підприємство”Еко-сервіс”Куп’янської Міської Ради Начальник виробничої дільниці
39 Наш край 11 12ТВО №3 3 Дика Галина Василівна Вища Безпартійна Союз офіцерів Куп`янщині Юрист
40 Наш край 12 13ТВО №4 4 Іващенко Юлія Іванівна Спеціально-технічна Безпартійний ПК ВЧ 7 Провідник
41 Наш край 13 13ТВО №4 2 Костюк Віктор Іванович Спеціально-технічна Безпартійний Фізична особа- підприємець
42 Наш край 14 12ТВО №3 6 Капій Валерія Олександрівна Спеціально-технічна Безпартійна Тимчасово не працює
43 Наш край 15 12ТВО №3 2 Копійка Євген Леонідович Спеціально-технічна Безпартійний Куп’янський хлібозавод «Кулиничи» Комірник
44 Наш край 16 11ТВО №2 4 Копійка Лілія Олександрівна Спеціально-технічна Безпартійна КП « Куп’янський Водоканал» Інспектор
45 Наш край 17 14ТВО №5 1 Магалдадзе Симон Шотавіч Вища Безпартійна Фізична особа- підприємець
46 Наш край 18 13ТВО №4 3 Парфьонова Наталія Вікторівна Вища Безпартійний Пенсіонер
47 Наш край 19 11ТВО №2 1 Полторацька Олена Вікторівна Вища Безпартійна Фізична особа- підприємець
48 Наш край 20 10ТВО №1 2 Полторацький Олександр Валерійович Вища Безпартійний ПП« Тонус» м. Куп`янськ Лікар-стоматолог
49 Наш край 21 11ТВО №2 2 Рибалко Олександр Олександрович Вища Безпартійна Акціонерне товариство “ Укрпочта” Інженер по охороні працi
50 Наш край 22 13ТВО №4 5 Сидоркін Володимир Вікторович Середньо-спеціальна Безпартійний Куп`янська дистанція сигналізації Електромонтер
51 Наш край 23 10ТВО №1 5 Діброва Вікторія Леонідівна Спеціально-технічна Безпартійна Тимчасово не працює
52 Наш край 24 14ТВО №5 4 Петрієнко Сергій Анатолійович Вища Безпартійний Фізична особа- підприємець
53 Наш край 25 10ТВО №1 4 Михайлова Наталія Олександрівна Спеціально-технічна Безпартійна Куп’янська міська лікарня Медична сестра
54 Наш край 26 10ТВО №1 6 Церахто Дмитро Олександрович Вища Безпартійний Тимчасово не працює
55 Наш край 27 14ТВО №5 3 Родик Яніна Сергіївна Вища Безпартійна ДАС ХНУБА Доцент кафедри
56 Наш край 28 10ТВО №1 3 Погорєлий Сергій Васильович Неповна вища Безпартійний БО Куп’янський Благодійний Фонд "Соціальна допомога" Голова правління
57 Блок Світличної 1 0перший кандидат 0 Пякішев Аббясс Адгамович Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ʼКУПʼЯНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯʼ КУПʼЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» Керівник відокремленого підрозділу
58 Блок Світличної 2 10ТВО №1 1 Дмитрієнко Ірина Вікторівна Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» Пенсіонер
59 Блок Світличної 3 11ТВО №2 1 Зубова Яна Вікторівна Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» тимчасово не працює
60 Блок Світличної 4 10ТВО №1 3 Маслій Микола Миколайович Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» фізична особа - підприємець
61 Блок Світличної 5 10ТВО №1 2 Приймак Віталій Петрович Вища Безпартійний фізична особа - підприємець
62 Блок Світличної 6 14ТВО №5 1 Ганус Сергій Петрович Вища Безпартійний фізична особа - підприємець
63 Блок Світличної 7 11ТВО №2 3 Грігоров Олег Анатолійович Вища Безпартійний тимчасово не працює
64 Блок Світличної 8 12ТВО №3 1 Науменко Олександр Юрійович Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» тимчасово не працює
65 Блок Світличної 9 10ТВО №1 4 Борщ Вікторія Олександрівна Базова вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ʼКУПʼЯНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯʼ КУПʼЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» головна медична сестра
66 Блок Світличної 10 10ТВО №1 6 Малишева Валентина Олексіївна середньо-спеціальна Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» Пенсіонер
67 Блок Світличної 11 13ТВО №4 1 Теребило Михайло Сергійович середньо-спеціальна Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ «ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ВИРОБНИЧОГО ПІДРОЗДІЛУ «ЛОКОМОТИВНЕ ДЕПО КУП’ЯНСЬК» помічник- машиніста
68 Блок Світличної 12 10ТВО №1 5 Клименко Сергій Станіславович Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» тимчасово не працює
69 Блок Світличної 13 14ТВО №5 2 Спічкін Андрій Миколайович Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ʼТРК ПРОСТОРʼ Директор
70 Блок Світличної 14 11ТВО №2 2 Павлюкова Катерина Олександрівна Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» фізична особа - підприємець
71 Блок Світличної 15 11ТВО №2 6 Лебеденко Наталя Валеріївна Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» УПРАВЛІННЯ ПОГАШЕННЯ БОРГУ ТА РОБОТИ З БЕЗХАЗЯЙНИМ МАЙНОМ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ головний державний ревізор-інспектор
72 Блок Світличної 16 14ТВО №5 6 Артюшенко Юрій Валентинович Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КІТ 2006» Директор
73 Блок Світличної 17 14ТВО №5 4 Артюшенко Наталя Іванівна Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» фізична особа – підприємець
74 Блок Світличної 18 14ТВО №5 3 Рябуш Олег Анатолійович середньо-спеціальна безпартійний фізична особа– підприємець
75 Блок Світличної 19 14ТВО №5 5 Кузнецова Світлана Вікторівна середня Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ №1 ʼЛИТЕЙЩИКʼ голова правління
76 Блок Світличної 20 14ТВО №5 8 Коваленко Сергій Валерійович середня Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» тимчасов не працює голова правління
77 Блок Світличної 21 11ТВО №2 5 Рагуля Олександр Миколайович середньо-спеціальна Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ВИРОБНИЧИЙ ПІДРОЗДІЛ « ХАРКІВСЬКИЙ ЗАГІН ВОЄНИЗОВАНОЇ ОХОРОНИ» РЕГФОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ «ПВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ» АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» пожежний
78 Блок Світличної 22 13ТВО №4 2 Антіпін Євген Ігорович середньо-технічна Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» КУП’ЯНСЬК-ВУЗЛОВА ДИСТАНЦІЯ КОЛІЇ ПІВДЕННОЇ ЗАЛІЗНИЦІ бригадир
79 Блок Світличної 23 13ТВО №4 3 Кухарський Максим Геннадійович середньо-технічна Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» КУП’ЯНСЬКИЙ ЛІНІЙНИЙ ВІДДІЛ РЕГІОНАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВИРОБНИЧОГО ПІДРОЗДІЛУ «ХАРКІВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ «ЕНЕРГОЗБУТ»» ФІЛІЇ «ЕНЕРГОЗБУТ» АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» інженер
80 Блок Світличної 24 12ТВО №3 2 Єпішкіна Наталія Володимирівна Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» КУП’ЯНСЬКО-ШЕВЧЕНКІВСЬКА ФІЛІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБЛАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ-ЦЕНТР» спеціаліст відділу кадрів
81 Блок Світличної 25 14ТВО №5 7 Матіїшина Лідія Василівна середня Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» пенсіонер
82 Блок Світличної 26 10ТВО №1 7 Короткий Олександр Олександрович Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ВП «КЦМЛ» КНП «КТМО» лікар
83 Блок Світличної 27 13ТВО №4 6 Тимко Олександр Євгенійович середньо-спеціальна Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ВИРОБНИЧИЙ ПІДРОЗДІЛ « ХАРКІВСЬКИЙ ЗАГІН ВОЄНІЗОВАНОЇ ОХОРОНИ» РЕГІОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ «ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ» АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» начальник відділення
84 Блок Світличної 28 11ТВО №2 4 Кузніченко Інна Євгеніївна Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» фізична особа - підприємець
85 Блок Світличної 29 13ТВО №4 5 Капленко Олена Олександрівна Вища безпартійна АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ʼХАРКІВСЬКЕ ПІДПРИ АВТОБУСНИХ СТАНЦІЙʼ контролер-касир
86 Блок Світличної 30 14ТВО №5 9 Друшляк Віталій Іванович середньо-спеціальна безпартійний ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ «БУГАЙОВ В.І.» водій
87 Блок Світличної 31 13ТВО №4 4 Черсунова Яна Анатоліївна Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» фізична особа - підприємець
88 Блок Світличної 32 12ТВО №3 5 Черемський Богдан Іванович середньо-технічна Безпартійний ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «МАЙБУТНЄ КУП’ЯНСЬКУ» керівник
89 Блок Світличної 33 12ТВО №3 4 Гоптенко Ганна Сергіївна середньо-спеціальна Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» КУП’ЯНСЬКА ДИРЕКЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ РЕГІОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ СТАНЦІЯ «ЗАОСКІЛЛЯ» квитковий касир
90 Блок Світличної 34 12ТВО №3 3 Барчан Олександр Анатолійович середньо-спеціальна Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ «ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ» ВИРОБНИЧИЙ ПІДРОЗДІЛ «ЛОКОМАТИВНЕ ДЕПО КУП’ЯНСЬК» слюсар
91 Ветерани Афганістану 1 0перший кандидат 0 Реутський Юрій Федорович вища Член Партії ветеранів Афганістану КП «Куп’янський міський ринок» Директор
92 Ветерани Афганістану 2 13ТВО №4 4 Антонова Альона Сергіївна вища беспартійний КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради Завідувач бібліотеки
93 Ветерани Афганістану 3 13ТВО №4 3 Баско Ярослав Федорович вища беспартійний КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради викладач
94 Ветерани Афганістану 4 10ТВО №1 6 Білик Наталя Геннадіївна вища беспартійний КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради викладач
95 Ветерани Афганістану 5 11ТВО №2 1 Бринцов Сергій Віталійович вища Член Партії ветеранів Афганістану Фізична особа- підприємець
96 Ветерани Афганістану 6 14ТВО №5 6 Гаманін Сергій Іванович вища Член Партії ветеранів Афганістану Куп’янський інклюзивно-ресурсний центр Завідувач господарст-вом
97 Ветерани Афганістану 7 14ТВО №5 4 Гречанікова Наталія Костянтинівна серед-ньо – техніч-на беспартійний Житлово-будівельний кооператив № 6 голова
98 Ветерани Афганістану 8 14ТВО №5 9 Куліш Юрій Петрович серед-ньо – техніч-на Член Партії ветеранів Афганістану пенсіонер
99 Ветерани Афганістану 9 12ТВО №3 3 Курилова Любов Дмитрівна серед-ньо – техніч-на беспартійний пенсіонер
100 Ветерани Афганістану 10 12ТВО №3 1 Загоруйко Володимир Петрович вища беспартійний Тер центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Куп’янської міської ради директор
101 Ветерани Афганістану 11 11ТВО №2 4 Іванов Володимир Васильович вища беспартійний Куп’янська міська рада уповноваже-ний виконав-чого комітету Куп’янської міської ради
102 Ветерани Афганістану 12 14ТВО №5 5 Калашнік Олександр Вікторович вища беспартійнийм Об’єднання співвласників будинку №58 голова
103 Ветерани Афганістану 13 12ТВО №3 5 Кравцова Ірина Вікторівна вища беспартійний КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради фельдшер
104 Ветерани Афганістану 14 14ТВО №5 8 Лабкович Людмила Олександрівна вища Член Партії ветеранів Афганістану Фізична особа- підприємець
105 Ветерани Афганістану 15 13ТВО №4 6 Марченко Андрій Олександрович вища беспартійний КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради викладач
106 Ветерани Афганістану 16 10ТВО №1 1 Лобанов Михайло Дмитрович вища Член Партії ветеранів Афганістану пенсіонер
107 Ветерани Афганістану 17 12ТВО №3 4 Моісеєва Ірина Олексіївна вища беспартійний Комунальне підприємство «Куп’янський міський ринок» економіст
108 Ветерани Афганістану 18 13ТВО №4 1 Москаленко Микола Миколайович серед-ньо – техніч-на беспартійний Станція Куп’янськ - Сортувальний черговий по парку
109 Ветерани Афганістану 19 14ТВО №5 1 Папуцін Михайло Володимирович вища Член Партії ветеранів Афганістану Комунальне підприємство «Куп’янський міський ринок» заступник директора
110 Ветерани Афганістану 20 13ТВО №4 2 Полтавець Ольга Іванівна вища беспартійний Товариство з обмеженою відповідаль-ністю «Вісник Куп’янщини» директор
111 Ветерани Афганістану 21 14ТВО №5 3 Підлубний Олексій Євгенович серед-ньо – техніч-на Член Партії ветеранів Афганістану Комунальне підприємство «Куп’янський міський ринок» менеджер
112 Ветерани Афганістану 22 11ТВО №2 7 Поляк Марина Григорівна вища Член Партії ветеранів Афганістану КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради викладач
113 Ветерани Афганістану 23 10ТВО №1 2 Саяпіна Віта Анатоліївна вища Член Партії ветеранів Афганістану Фізична особа перевізник «Бринцов» менеджер
114 Ветерани Афганістану 24 11ТВО №2 6 Сизонов Олег Олегович вища Член Партії ветеранів Афганістану Куп’янська центральна міська лікарня лікар
115 Ветерани Афганістану 25 14ТВО №5 7 Сотнік Леонід Володимирович серед-ньо – техніч-на беспартійний пенсіонер
116 Ветерани Афганістану 26 11ТВО №2 3 Погребняк Анатолій Петрович серед-ньо – техніч-на Член Партії ветеранів Афганістану Фізична особа перевізник «Бринцов механік
117 Ветерани Афганістану 27 10ТВО №1 3 Синиця Валерій Григорович вища беспартійний Куп’янська міська рада завідувач сектором цивільного захисту
118 Ветерани Афганістану 28 11ТВО №2 5 Соболь Лілія Вікторівна вища Член Партії ветеранів Афганістану КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради викладач
119 Ветерани Афганістану 29 11ТВО №2 2 Сохар Тетяна Василівна вища Член Партії ветеранів Афганістану Управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради бібліотекар
120 Ветерани Афганістану 30 13ТВО №4 5 Тарасенко Олександр Іванович вища беспартійний пенсіонер
121 Ветерани Афганістану 31 12ТВО №3 2 Удовік Віктор Павлович серед-ньо – спе-ціальна Член Партії ветеранів Афганістану Комунальне підприємство «Куп’янський міський ринок» завідувач господарств-вом
122 Ветерани Афганістану 32 10ТВО №1 5 Фукс Віталій Олександрович вища Член Партії ветеранів Афганістану Фізична особа- підприємець
123 Ветерани Афганістану 33 14ТВО №5 2 Шкарлет Світлана Валеріївна серед-ньо – спе-ціальна Член Партії ветеранів Афганістану Куп’янська міська лікарня сестра – господиня
124 Ветерани Афганістану 34 10ТВО №1 4 Шкарлет Віктор Григорович вища беспартійний Управління праці та соціального захисту населення Куп’янської міської ради Заступник начальника управління
125 ЄврСолідарність 1 0перший кандидат 0 Закопайло Віталій Васильович Вища Член ПП «Європейська Солідарність» Самозайнята особа Адвокат
126 ЄврСолідарність 2 10ТВО №1 1 Гладуш Генріх Петрович Вища Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Пенсіонер
127 ЄврСолідарність 3 10ТВО №1 2 Водолазький Дмитро Володимирович Професійно- технічна Член ПП «Європейська Солідарність» ФОП ʼВолінʼ Водій
128 ЄврСолідарність 4 10ТВО №1 3 Римшина Тетяна Іванівна Вища Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Пенсіонер
129 ЄврСолідарність 5 10ТВО №1 4 Медяник Катерина Віталіївна Професїйно- технічна Член ПП «Європейська Солідарність» Тимчасово не працює
130 ЄврСолідарність 6 11ТВО №2 1 Старіков Станіслав Анатолійович Вища Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Тимчасово не працює
131 ЄврСолідарність 7 11ТВО №2 2 Зубар Олександр Микитович Вища Член ПП «Європейська Солідарність» Пенсіонер
132 ЄврСолідарність 8 11ТВО №2 3 Романюк Людмила Анатоліївна Вища Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Тимчасово не працюю
133 ЄврСолідарність 9 11ТВО №2 4 Сініцина Лариса Вікторівна Професїйно- технічна Член ПП «Європейська Солідарність» Пенсіонер
134 ЄврСолідарність 10 11ТВО №2 5 Штокал Григорій Йосипович Вища Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Пенсіонер
135 ЄврСолідарність 11 12ТВО №3 1 Солохова Тетяна Олександрівна Вища Член ПП «Європейська Солідарність» АТ ʼХарківгазʼ Інженер-проектувальник
136 ЄврСолідарність 12 12ТВО №3 2 Клінгер Галина Сергіївна Професійно- технічна Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Консалтингова компанія Оператор кол-центра
137 ЄврСолідарність 13 12ТВО №3 3 Писаревська Інна Іванівна Вища Член ПП «Європейська Солідарність» ПП ʼПластʼ Інженер з охорони праці
138 ЄврСолідарність 14 12ТВО №3 4 Шевкун Денис Вікторович Професійно-технічна Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Тимчасово не працює
139 ЄврСолідарність 15 12ТВО №3 5 Гриценко Геннадій Олександрович Професійно- технічна Член ПП «Європейська Солідарність» Тимчасово не працює
140 ЄврСолідарність 16 13ТВО №4 1 Деркач Наталія Вячеславівна Професійно-технічна Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Фізична особа підприємець
141 ЄврСолідарність 17 13ТВО №4 2 Небувайло Алла Йосипівна Вища Член ПП «Європейська Солідарність» Пенсіонер
142 ЄврСолідарність 18 13ТВО №4 3 Суркова Євгенія Миколаївна Професійно- технічна Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Пенсіонер
143 ЄврСолідарність 19 13ТВО №4 4 Протас Віктор Юрійович Вища Член ПП «Європейська Солідарність Тимчасово не працює
144 ЄврСолідарність 20 13ТВО №4 5 Гриценко Сергій Олександрович Професійно- технічна Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Тимчасово не працює
145 ЄврСолідарність 21 14ТВО №5 1 Рибалка Сергій Вікторович Вища Член ПП «Європейська Солідарність» ФОП Козина магазин ʼКОМПІʼ Продавець- консультант
146 ЄврСолідарність 22 14ТВО №5 2 Курило Володимир Сергійович Професійно-технічна Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Тимчасово не працює
147 ЄврСолідарність 23 14ТВО №5 3 Романюк Олена Миколаївна Вища Член ПП «Європейська Солідарність» Пенсіонер
148 ЄврСолідарність 24 14ТВО №5 4 Ковальова Дарʼя Дмитрівна Професійно-технічне Член ПП «Європейська Солідарністьʼ ʼЮта-ліфтʼ Ліфтер
149 ЄврСолідарність 25 14ТВО №5 5 Півньова Дар’я Володимирівна Вища Член ПП «Європейська Солідарність» Тимчасово не працює
150 ЄврСолідарність 26 10ТВО №1 5 Гайдарова Вікторія Дмитріївна Професійно- технічна Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Тимчасово не працює
151 Акцент 1 0перший кандидат 0 Алексеєва Людмила Валеріївна Вища Беспартійний Фізична особа-підприємець
152 Акцент 2 11ТВО №2 1 Варнавська Людмила Олександрівна Вища Беспартійний Громадський діяч
153 Акцент 3 14ТВО №5 2 Караченцева Христина Романівна Вища Беспартійний Куп’янський РЦПО Уповноважена особа з питань закупівель Куп’янського РЦПО
154 Акцент 4 13ТВО №4 1 Заїка Андрій Володимирович Вища Беспартійний Куп’янська дирекція залізничних перевезень Машиніст тепловозу
155 Акцент 5 13ТВО №4 2 Зимін Володимир Олександрович Вища Беспартійний Куп’янська дирекція залізничних перевезень Машиніст тепловозу
156 Акцент 6 10ТВО №1 2 Дорошенко Микола Миколайович Вища Беспартійний Тимчасово не працює
157 Акцент 7 11ТВО №2 2 Гончаров Михайло Васильович Вища Беспартійний Тимчасово не працює
158 Акцент 8 10ТВО №1 1 Донцов Олексій Олександрович Вища Беспартійний ТОВ «ТРК Простор» Інженер
159 Акцент 9 13ТВО №4 3 Новіченко Галина Йосипівна Вища Беспартійний Новоосинівська ЗОШ вчитель Новоосинівської ЗОШ
160 Акцент 10 10ТВО №1 3 Мирошніченко Володимир Віталійович Вища Беспартійний Фізична особа-підприємець
161 Акцент 11 12ТВО №3 3 Гречанник Дмитро Сергійович Вища Беспартійний Тимчасово не працює
162 Акцент 12 12ТВО №3 2 Калінін Олексій Вікторович Вища Беспартійний Тимчасово не працює
163 Акцент 13 12ТВО №3 1 Воробйов Віталій Сергійович Вища Член ПП «Акцент» Тимчасово не працює
164 Акцент 14 14ТВО №5 1 Мележик Віктор Степанович Вища Беспартійний Тимчасово не працює
165 Акцент 15 10ТВО №1 4 Семикоз Вікторія Олександрівна Вища Беспартійний Фізична особа-підприємець
166 Акцент 16 12ТВО №3 4 Шампатей Оксана Григорівна Вища Беспартійний Тимчасово не працює
167 Акцент 17 11ТВО №2 3 Волкова Наталія Сергіївна Вища Беспартійний Новоосинівської ЗОШ Робітник Новоосинівської ЗОШ
168 Акцент 18 11ТВО №2 4 Козир Оксана Олександрівна Вища Беспартійний Новоосинівської ЗОШ Робітник Новоосинівської ЗОШ
169 Акцент 19 11ТВО №2 5 Мироненко Ігор Олексійович Вища Беспартійний Фізична особа-підприємець
170 Акцент 20 12ТВО №3 5 Харченко Віталіна Сергіївна Вища Беспартійний Тимчасово не працює
171 Акцент 21 10ТВО №1 5 Кузьмін Михайло Валерійович Вища Беспартійний Тимчасово не працює
172 Акцент 22 13ТВО №4 4 Демченко Руслана Костянтинівна Вища Беспартійний Тимчасово не працює
173 Акцент 23 13ТВО №4 5 Демченко Роман Олександрович Вища Беспартійний Тимчасово не працює
174 Акцент 24 14ТВО №5 3 Сіренко Алла Станіславівна Вища Беспартійний Тимчасово не працює
175 Акцент 25 14ТВО №5 4 Сизова Світлана Василівна Вища Беспартійний Тимчасово не працює
176 Акцент 26 14ТВО №5 5 Штих Анатолій Іванович Вища Беспартійний Державне земельне агенство Начальник держ зем. агенства
177 Батьківщина 1 0перший кандидат 0 Брус Людмила Володимирівна Вища ВО «Батьківщина» Фізична особа-підприємець
178 Батьківщина 2 13ТВО №4 1 Кудрявцев Сергій Валентинович Вища Безпартійний ТОВ «АДЕОНА» Директор
179 Батьківщина 3 11ТВО №2 1 Глушко Володимир Леонтійович Професійно-технічна ВО «Батьківщина» Фізична особа-підприємець
180 Батьківщина 4 10ТВО №1 1 Книш Людмила Володимирівна Базова вища Безпартійна Перший громадський квартальний комітет Голова
181 Батьківщина 5 12ТВО №3 1 Деркач Сергій Олександрович Вища ВО «Батьківщина» Комунальне Підприємство «ЕКОСЕРВІС» Бульдозерист
182 Батьківщина 6 10ТВО №1 2 Деркач Віталій Сергійович Професійно-технічна ВО «Батьківщина» Комунальне Підприємство «ЕКОСЕРВІС» Охоронець
183 Батьківщина 7 10ТВО №1 3 Шапка Дмитро Ігорович Середня Безпартійний Тимчасово не працює
184 Батьківщина 8 12ТВО №3 2 Ремез Наталія Вікторівна Вища Безпартійна Куп’янський  заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2 «Орлятко» комбінованого типу Куп’янської міської ради Харківської області Музичний керівник, викладач англійської мови
185 Батьківщина 9 13ТВО №4 2 Тіщенко Юрій Олексійович Вища Безпартійний ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КУПʼЯНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО Головний інженер
186 Батьківщина 10 11ТВО №2 2 Шевцова Ірина Володимирівна Вища Безпартійна Самозайнята особа
187 Батьківщина 11 10ТВО №1 4 Зеленіна Марина Олександрівна Вища Безпартійна Приватне Підприємство «Сахзаводські теплові мережі» Директор
188 Батьківщина 12 11ТВО №2 3 Татаренко Олександр Олександрович Середньо-спеціальна ВО «Батьківщина» Самозайнята особа
189 Батьківщина 13 12ТВО №3 3 Дьяченко Едуард Сергійович Вища Безпартійний ТОВ «АМЕТРІН ФК» Водій
190 Батьківщина 14 12ТВО №3 4 Тітова Людмила Анатоліївна Вища Безпартійна Центр соціальної служби дітей та молоді Куп’янської міської ради Головний бухгалтер
191 Батьківщина 15 14ТВО №5 1 Москаленко Анастасія Ігорівна Професійно-технічна Безпартійна Самозайнята особа
192 Батьківщина 16 10ТВО №1 5 Шевгота Сергій Альбертович Середньо-спеціальна ВО «Батьківщина» Самозайнята особа
193 Батьківщина 17 11ТВО №2 4 Белей Ольга Вікторівна Загальна середня Безпартійна Виробничий підрозділ Експлуатаційне вагонне депо Куп’янськ регіональної філії Південна залізниця Акціонерне Товариство «Укрзалізниця» Оператор
194 Батьківщина 18 14ТВО №5 2 Чернецький Богдан Валентинович Вища ВО «Батьківщина» Акціонерне Товариство «Укрзалізниця» регіональна філія Південна залізниця Куп’янськ-Вузлова дистанція колії, ПЧ-15 Монтер колії
195 Батьківщина 19 12ТВО №3 5 Сизонов Григорій Анатолійович Вища ВО «Батьківщина» Тимчасово не працює
196 Батьківщина 20 13ТВО №4 4 Базанова Зоя Анатоліївна Вища ВО «Батьківщина» ТОВ «Ізі кредит» Менеджер із надання кредитів
197 Батьківщина 21 14ТВО №5 3 Шаповал Людмила Анатоліївна Вища Безпартійна ФОП Москаленко Бармен
198 Батьківщина 22 14ТВО №5 4 Михальченко Віталій Миколайович Вища Безпартійний Пенсіонер
199 Батьківщина 23 11ТВО №2 5 Величко Леонід Миколайович Середньо-спеціальна Безпартійний Куп’янське РВ Акціонерне Товариство  «Харківобленерго» Охоронець
200 Батьківщина 24 14ТВО №5 5 Тіщенко Дмитро Олександрович Середня Безпартійний Акціонерне Товариство «Укрзалізниця» Куп’янська дистанція колії Куп’янськ-Південний ПЧ-16. Монтер колії
201 Батьківщина 25 13ТВО №4 5 Перова Раїса Миколаївна Базова вища Безпартійний Комунальне підприємство Купʼянська центральна міська лікарня КМР Медична сестра
202 Батьківщина 26 13ТВО №4 3 Залипський Віктор Миколайович Середньо-спеціальна Безпартійна Подолянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куп’янської районна ради. Охоронець
203 Слуга народу 1 0перший кандидат 0 Любота Валерій Михайлович Вища Безпартійний ТОВ ʼГАРАНТʼ Директор
204 Слуга народу 2 11ТВО №2 1 Грицак Наталія Анатоліївна Вибуття: Відмова від мандата Вища Безпартійна ТОВ«Юніверсал Фіш Компані» Юрисконсульт
205 Слуга народу 3 13ТВО №4 1 Єгоров Анатолій Володимирович Вища Безпартійний Відокремлений підрозділ ʼЛокомотивне депо Куп’янськʼ регіональної філії ʼПівденна залізницяʼ Акціонерного товариства ʼУкрзалізницяʼ Начальник підрозділу
206 Слуга народу 4 14ТВО №5 2 Пасічник Світлана Михайлівна Вища Безпартійна Тимчасово не працює
207 Слуга народу 5 10ТВО №1 8 Глушко Ігор Олександрович Вища Безпартійний ТОВ ʼНова Пошта Начальник пункту надання фінансових послуг, керівник відділення
208 Слуга народу 6 14ТВО №5 1 Кравцов Валерій Анатолійович Вища Безпартійний Державний навчальний заклад «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Директор
209 Слуга народу 7 10ТВО №1 1 Доля Любов Іванівна Вища Безпартійна Комунальне некомерційне підприємство ʼКупʼянське територіальне медичне обʼєднанняʼ Заступник директора
210 Слуга народу 8 10ТВО №1 2 Бадян Аліна Іванівна Вища Безпартійна Фізична особа –підприємець
211 Слуга народу 9 13ТВО №4 2 Сіроштан Ігор Григорович Вища Безпартійний Футбольний клуб «Мрія Norven» Директор
212 Слуга народу 10 12ТВО №3 1 Чудопал Сергій Миколайович Вища Безпартійний Тимчасово не працює
213 Слуга народу 11 14ТВО №5 3 Колеснікова Людмила Анатоліївна Вища Безпартійна Підприємство Харківської обласної споживчої спілки Купʼянський-Вузловський ринок Директор
214 Слуга народу 12 10ТВО №1 4 Скорик Ярослав Валерійович Вища Безпартійний ТОВ ПФК «Содружество» Водій
215 Слуга народу 13 12ТВО №3 2 Бондаренко Надія Василівна Вища Безпартійний Пенсіонер
216 Слуга народу 14 10ТВО №1 3 Нікіша Сергій Миколайович Вища Безпартійний ТОВ «Юніверсал Фіш Компані» Завідуючий складом морозильної продукції
217 Слуга народу 15 11ТВО №2 3 Аллахяров Джамалі Масмалі огли Вища Безпартійний Фізична особа –підприємець
218 Слуга народу 16 14ТВО №5 7 Дементʼєв Ігор Петрович Вища Безпартійний Відокремлений підрозділ ʼЛокомотивне депо Куп’янськʼ регіональної філії ʼПівденна залізницяʼ Акціонерного товариства ʼУкрзалізницяʼ Заступник начальника депо
219 Слуга народу 17 11ТВО №2 4 Грітчина Лариса Кузьмівна Вища Безпартійна Підприємство Харківської облспоживспілки «Куп’янський центральний ринок» Директор
220 Слуга народу 18 11ТВО №2 2 Буряк Микола Анатолійович Вища Безпартійний Громадська організація Спортивний клуб «Норвен» Тренер
221 Слуга народу 19 10ТВО №1 7 Щербаченко Алла Вікторівна Вища Безпартійна Приватне підприємство «Ліга» Директор
222 Слуга народу 20 10ТВО №1 5 Гиренко Олександр Сергійович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
223 Слуга народу 21 12ТВО №3 4 Яценко Галина Юріївна Вища Безпартійна Відділ освіти Куп’янської міської ради Завідувач методичним центром
224 Слуга народу 22 14ТВО №5 6 Бондаревич Ольга Анатоліївна Вища Безпартійна Комунальне підприємство ʼСпеціалізований музичний навчальний закладʼ «Куп’янська дитяча музична школа №2» Викладач
225 Слуга народу 23 14ТВО №5 4 Коленда Максим Михайлович Вища Безпартійний Футбольний клуб ʼМрія NORVENʼ Тренер
226 Слуга народу 24 10ТВО №1 6 Куценко Віталій Олександрович Вища Безпартійний Фізична особа підприємець
227 Слуга народу 25 12ТВО №3 3 Чуб Олександр Олександрович Вища Безпартійна Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Динамо» місто Харків Тренер-викладач
228 Слуга народу 26 13ТВО №4 3 Калмикова Яніна Валеріївна Вища Безпартійна Фізична особа-підприємець ʼЛюбота Любов Миколаївнаʼ Продавець
229 Слуга народу 27 12ТВО №3 6 Ковальов Дмитро Юрійович Вища Безпартійний Відокремлений підрозділ ʼЛокомотивне депо Куп’янськʼ регіональної філії ʼПівденна залізницяʼ Акціонерного товариства ʼУкрзалізницяʼ Помічник начальника з кадрових питань
230 Слуга народу 28 12ТВО №3 5 Дворник Володимир Олександрович Вища Безпартійний Комунальна установа ʼКуп’янський психоневрологічний інтернатʼ Заступник директора
231 Слуга народу 29 13ТВО №4 4 Курило Тетяна Іванівна Вища Безпартійна Купʼянська територіальна профспілкова організація працівників залізничного транспорту та транспортних будівельників Бухгалтер
232 Слуга народу 30 11ТВО №2 5 Бондарєв Андрій Павлович Вища Безпартійний Фізична особа підприємець
233 Слуга народу 31 14ТВО №5 5 Григоренко Юрій Володимирович Вища Безпартійна Комунальне підприємство «КУП’ЯНСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» Куп’янської міської ради Харківської області Начальник теплового району селища міського типу Ківшарівка
234 Слуга народу 32 11ТВО №2 6 Семенова Ольга Миколаївна Вища Безпартійна Осинівська сільська рада Куп’янського району Харківської області Секретар сільської ради
235 Слуга народу 33 13ТВО №4 5 Щербак Юрій Іванович Вища Безпартійний Відокремлений підрозділ ʼЛокомотивне депо Куп’янськʼ регіональної філії ʼПівденна залізницяʼ Акціонерного товариства ʼУкрзалізницяʼ Провідний економіст
236 ОПЗЖ 1 0перший кандидат 0 Карєлов Дмитро Миколайович вища Член ПП «Опозиційна платформа – за життя» Комунальне підприємство «Благоустрій міста» Куп’янської міської ради Начальник
237 ОПЗЖ 2 13ТВО №4 1 Промська Олена Володимирівна вища безпартійна Навчально-виховний комплекс № 3 Заступник директора
238 ОПЗЖ 3 14ТВО №5 3 Мартинов Юрій Іванович вища Член ПП «Опозиційна платформа – за життя» Пенсіонер
239 ОПЗЖ 4 11ТВО №2 4 Марецький Ілларіон Миколайович вища безпартійний Тимчасово не працює
240 ОПЗЖ 5 10ТВО №1 2 Кобелєва Валентина Аркадіївна професійно-технічна безпартійний Приватне підприємство «Аркада» Директор
241 ОПЗЖ 6 13ТВО №4 4 Скуридіна Оксана Володимирівна вища безпартійний Апарат управління відділу освіти Ку’янської міської ради Головний спеціаліст
242 ОПЗЖ 7 12ТВО №3 1 Кокітко Іван Богданович вища безпартійний ТОВ «Куп’янськспецпереробка» Заступник директора
243 ОПЗЖ 8 10ТВО №1 6 Дмитроченко Олександр Вікторович вища безпартійний Куп’янська міська дитяча юнацька спортивна школа Тренер-викладач
244 ОПЗЖ 9 14ТВО №5 2 Долгін Роман Вікторович вища безпартійний Куп’янська загальноосвітня школа № 11 Директор
245 ОПЗЖ 10 13ТВО №4 2 Зюзюкіна Ірина Миколаївна вища безпартійний Фізична особа- підприємець
246 ОПЗЖ 11 11ТВО №2 1 Керімов Валентин Касимович вища безпартійний ТОВ «Єліттрейдінг» Директор
247 ОПЗЖ 12 10ТВО №1 1 Бугайов Сергій Олександрович вища безпартійний Фізична особа-підприємець
248 ОПЗЖ 13 14ТВО №5 8 Кохан Володимир Олександрович вища безпартійний ДЮСШ «Металург» Тренер-викладач
249 ОПЗЖ 14 11ТВО №2 3 Мартишко Галина Миколаївна вища безпартійний ТОВ «ВАГА-ТРАНС» Директор
250 ОПЗЖ 15 14ТВО №5 4 Соловей Олена Валеріївна вища безпартійний КНП Куп’янське ТМО Куп’янської міської ради Завідувач відділенням-лікар
251 ОПЗЖ 16 14ТВО №5 6 Фомінський Анатолій Георгійович вища безпартійний ДЮСШ «Металург» Директор
252 ОПЗЖ 17 12ТВО №3 4 Блязе Максим Анатолійович вища безпартійний Куп’янська міська дитяча юнацька спортивна школа Тренер-викладач
253 ОПЗЖ 18 13ТВО №4 3 Карнигін Павло Борисович вища безпартійний ВП,,Куп’янська міська залізнична поліклініка» Завідувач
254 ОПЗЖ 19 12ТВО №3 2 Сінько Катерина Вікторівна вища безпартійний Куп’янський медичний фаховий коледж Викладач
255 ОПЗЖ 20 10ТВО №1 5 Коцюра Марина Валентинівна вища безпартійний Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськвиконкому Начальник
256 ОПЗЖ 21 10ТВО №1 3 Бураков Олег Дмитрович вища безпартійний КНП Куп’янське ТМО Куп’янської міської ради лікар
257 ОПЗЖ 22 11ТВО №2 2 Мєтєльов Павло Андрійович вища безпартійний адвокат
258 ОПЗЖ 23 10ТВО №1 7 Герасименко Алла Валеріївна професійно-технічна безпартійний Комунальне підприємство «Благоустрій міста» Куп’янської міської ради диспетчер
259 ОПЗЖ 24 13ТВО №4 5 Мартинов Ігор Іванович вища безпартійний Куп’янська міська дитяча юнацька спортивна школа Тренер-викладач
260 ОПЗЖ 25 14ТВО №5 7 Тарасова Олена Сергіївна вища безпартійний Заклад дошкільної освіти №15 Директор
261 ОПЗЖ 26 10ТВО №1 8 Гонтар Олександр Никонорович вища безпартійний КП «Еко-сервіс» Головний інженер
262 ОПЗЖ 27 11ТВО №2 6 Чернов Артем Володимирович вища безпартійний КП «Комунальник» Заступник директора
263 ОПЗЖ 28 14ТВО №5 5 Черенок Олена Миколаївна вища безпартійний Апарат управління відділу освіти Куп’янської міськради Головний спеціаліст
264 ОПЗЖ 29 13ТВО №4 6 Лисицька Олена Олексіївна вища Член ПП «Опозиційна платформа – за життя» Пенсіонер
265 ОПЗЖ 30 12ТВО №3 3 Балаян Георгій Юрійович вища безпартійний Фізична особа-підприємець
266 ОПЗЖ 31 14ТВО №5 1 Мотошков Андрій Володимирович вища безпартійний Куп’янська міська дитяча юнацька спортивна школа Директор
267 ОПЗЖ 32 11ТВО №2 5 Вороніна Алла Григорівна вища безпартійний КНП КЦПМД Куп’янської міської ради Завідувач-сестра медична ФП с.Пристін
268 ОПЗЖ 33 10ТВО №1 4 Соловей Дмитро Володимирович вища безпартійний КНП ТМО Куп’янської міської ради, хірургічне відділення Завідувач-лікар-хірург
269 ОПЗЖ 34 12ТВО №3 5 Печенежська Вікторія Вікторівна вища безпартійний Тимчасово не працює
270 Блок Кернеса 1 0перший кандидат 0 Радьков Сергій Миколайович Вибуття: Відмова від мандата Вища Безпартійний Громадська організація мисливсько-рибацьке товариство ʼЛісогорʼ Голова правління
271 Блок Кернеса 2 13ТВО №4 1 Колосовська Світлана Олександрівна Вища Безпартійний Купʼянська державна нотаріальна контора Завідувачка
272 Блок Кернеса 3 14ТВО №5 1 Кизим Валерій Володимирович Вища Безпартійний Комунальне підприємство ʼКомунальникʼ Керівник
273 Блок Кернеса 4 10ТВО №1 2 Ширяєва Світлана Вʼячеславівна Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
274 Блок Кернеса 5 10ТВО №1 1 Марюхник Валерій Олександрович Вища Безпартійний Комунальне підприємство ʼКомунальникʼ Інженер
275 Блок Кернеса 6 12ТВО №3 2 Богданова-Кулик Ольга Ігорівна Вища Безпартійний Купʼянське територіальне медичне об’єднання ʼКомунальне некомерційне підприємствоʼ Лікар-кардіолог
276 Блок Кернеса 7 10ТВО №1 3 Афанасьєв Андрій Сергійович Вища Безпартійний Купʼянське територіальне медичне об’єднання ʼКомунальне некомерційне підприємствоʼ Заступник хірургічного відділення
277 Блок Кернеса 8 14ТВО №5 4 Баличева Олена Анатоліївна Вища Безпартійний Виконавчий комітет Куп’янської міської Ради Начальник відділу економічного розвитку та проектної діяльності
278 Блок Кернеса 9 14ТВО №5 3 Корнійко Максим Вікторович Вища Безпартійний Виконавчий комітет Куп’янської міської Ради Завідуючий сектором
279 Блок Кернеса 10 11ТВО №2 1 Лебеденко Едуард Сергійович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
280 Блок Кернеса 11 14ТВО №5 5 Маслов Володимир Миколайович Вища Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю ʼКупʼянський хлібокомбінат ʼКУЛІНИЧІʼ Комерційний директор
281 Блок Кернеса 12 11ТВО №2 2 Мирошніченко Євдокія Володимирівна Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
282 Блок Кернеса 13 12ТВО №3 1 Турецький Вадим Самсонович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
283 Блок Кернеса 14 12ТВО №3 5 Лашина Оксана Сергііівна Вища Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю ʼПолімерʼ Інспектор з кадрів
284 Блок Кернеса 15 14ТВО №5 2 Мельник Тетяна Анатоліївна Вища Безпартійний Об’єднання власників багатоквартирних будинківʼНаш дом-2ʼ Голова правління
285 Блок Кернеса 16 12ТВО №3 6 Ржевський Сергій Васильович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
286 Блок Кернеса 17 12ТВО №3 3 Скоков Ігор Євгенович Вища Безпартійний Пенсіонер
287 Блок Кернеса 18 10ТВО №1 6 Губіна Інна Валеріївна Вища Безпартійний Приватне акціонерне товариство Завод залізобетонних конструкцій-11 Начальник лабораторіі
288 Блок Кернеса 19 10ТВО №1 7 Бугайов Павло Сергійович Професійно-технічна Безпартійний Приватне акціонерне товариство Завод залізобетонних конструкцій-11 Бригадир
289 Блок Кернеса 20 13ТВО №4 2 Бойко Володимир Анатолійович Вища Безпартійний Пенсіонер
290 Блок Кернеса 21 13ТВО №4 3 Пивоварова Юлія Володимирівна Вища Безпартійний Регіональна філія Південна залізниця акціонерне товариство Українська залізниця виробничий підрозділ Куп’янська дистанція електропостачання Начальник тяговой підстанції
291 Блок Кернеса 22 13ТВО №4 5 Болдирєв Володимир Васильович Професійно-технічна Безпартійний Купʼянська дистанція сигналізаціі та звʼязку Старший електромеханік
292 Блок Кернеса 23 14ТВО №5 7 Копійка Ірина Валентинівна Професійно-технічна Безпартійний Купʼянський заклад дошкільної освіти Діловод
293 Блок Кернеса 24 10ТВО №1 4 Кардаш Владислав Сергійович Вища Безпартійний Арбітражний керуючий
294 Блок Кернеса 25 12ТВО №3 4 Жало Володимир Вікторович Вища Безпартійний Комунальне підприємство ʼЕкосервісʼ Керівник
295 Блок Кернеса 26 11ТВО №2 3 Ляшенко Наталя Миколаївна Вища Безпартійний Осинівська гімназія Директор
296 Блок Кернеса 27 13ТВО №4 4 Стокоз Сергій Володимирович Вища Безпартійний Пенсіонер
297 Блок Кернеса 28 10ТВО №1 5 Кашуба Оксана Олександрівна Вища Безпартійний Купʼянська загальноосвітня школа № 1 Вчитель
298 Блок Кернеса 29 11ТВО №2 4 Єдімент Олександр Сергійович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
299 Блок Кернеса 30 11ТВО №2 6 Водолазська Світлана Анатоліївна Вища Безпартійний Тимчасово не працює
300 Блок Кернеса 31 14ТВО №5 6 Петров Сергій Володимирович Вища Безпартійний Ремонтне вагонне депо Купʼянськʼ Економіст
301 Блок Кернеса 32 11ТВО №2 5 Кулик Дмитро Вячеславович Вища Безпартійний Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради Начальник відділу житлово-комунального господарства
302 Блок Кернеса 33 10ТВО №1 8 Радченко Владислав Вадимович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
303 Блок Кернеса 34 14ТВО №5 8 Бєлікова Оксана Вікторівна Вища Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю центр сервісного обслуговування ʼІСТОКʼ Бухгалтер
304 За майбутнє 1 0перший кандидат 0 Письмак Володимир Миколайович Вища Безпартійний Фізична особа –підприємець
305 За майбутнє 2 10ТВО №1 3 Шкарлетов Артур Олегович Середня Безпартійний Фізична особа –підприємець
306 За майбутнє 3 10ТВО №1 6 Шишов Віктор Миколайович Вища Безпартійний Пенсіонер
307 За майбутнє 4 14ТВО №5 1 Лапинська-Бакаєва Ольга Анатоліївна Вища Безпартійна КНП “КТМО” ВП “Куп’янська міська лікарня” . Завідуюча фізіотерапевтичним відділенням
308 За майбутнє 5 11ТВО №2 1 Дорогова Ірина Юріївна Вища Безпартійна Відділ культури та туризму управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради Харківської області Головний спеціаліст
309 За майбутнє 6 10ТВО №1 1 Бондаренко Олександр Іванович Вища Безпартійний Куп’янський високовольтний район електричних мереж АТ Харківобленерго Начальник
310 За майбутнє 7 12ТВО №3 1 Білоцерковський Олег Валерійович Вища Безпартійна Комунальне підприємство “Еко-сервіс” Начальник абонентської дільниці
311 За майбутнє 8 11ТВО №2 3 Бринцов Ігор Сергійович Вища Безпартійна Фізична особа –підприємець
312 За майбутнє 9 10ТВО №1 4 Данильченко Наталя Вікторівна Вища Безпартійна Тимчасово не працює
313 За майбутнє 10 10ТВО №1 5 Водолажська Катерина Володимирівна Середньо-спеціальн Безпартійна Міський парк культури та відпочинку КМР Художник
314 За майбутнє 11 13ТВО №4 1 Довгополов Олександр Дмитрович Середньо-спеціальна Безпартійний Куп’янська дистанція колії ПЧ-16 Монтер колії IV розряду
315 За майбутнє 12 10ТВО №1 7 Пільтенко Тетяна Євгенівна Вища Безпартійна Фізична особа –підприємець
316 За майбутнє 13 10ТВО №1 2 Клоповська Марія Юріївна Вища Безпартійна Фізична особа –підприємець
317 За майбутнє 14 10ТВО №1 8 Садовський Юрій Григорович Середньо-технічна Безпартійна ЗАО “ Куп’янський МКК” Диспетчер
318 За майбутнє 15 12ТВО №3 4 Чуприна Сергій Михайлович Середньо-спеціальна Безпартійна Тимчасово не працює
319 За майбутнє 16 14ТВО №5 2 Сотніков Констянтин Петрович Вища Безпартійний КНП “Куп’янський центр первинної медичної допомоги” Сімейний лікар
320 За майбутнє 17 11ТВО №2 5 Гейдарова Раджана Бахрамівна Базова Вища Безпартійна Куп’янський НВК “школа-гімназія №3 Асистент вчителя
321 За майбутнє 18 11ТВО №2 4 Бардас Денис Вікторович Середньо-спеціальна Безпартійна Фізична особа –підприємець Водій
322 За майбутнє 19 13ТВО №4 3 Доценко Людмила Олександрівна Вища Безпартійна Тимчасово не працює
323 За майбутнє 20 13ТВО №4 4 Кобзар Олександр Іванович Вища Безпартійний ПАТ “Укрзалізниця” Майстер мостовий
324 За майбутнє 21 14ТВО №5 4 Кравченко Анатолій Миколайович Середньо-спеціальна Безпартійний КНП “КТМО” ВП “Куп’янська міська лікарня” Масажист
325 За майбутнє 22 11ТВО №2 2 Веприцька Любов Ігорівна Вища Безпартійна АТ “Страхова група ТАС” Провідний спеціаліст
326 За майбутнє 23 13ТВО №4 2 Краснова Наталя Олександрівна Вища Безпартійна Фізична особа –підприємець
327 За майбутнє 24 14ТВО №5 5 Іванов Олександр Іванович Вища Безпартійний Пенсіонер
328 За майбутнє 25 14ТВО №5 3 Сизонова Вікторія Миколаївна Вища Член політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» КНП “КТМО” ВП “Куп’янська міська лікарня” Біолог клініко-діагностичної лабораторії
329 За майбутнє 26 12ТВО №3 2 Овчаренко Дмитро Володимирович Вища Безпартійний Виробничий підрозділ Харківська дирекція залізничних перевезень регіональна філія південна залізниця АТ “Українська залізниця” Складач поїздів
330 За майбутнє 27 12ТВО №3 5 Бакаєва Оксана Анатоліївна Вища Безпартійна Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Куп’янської міської ради Харківської області Адміністратор
331 За майбутнє 28 13ТВО №4 5 Матяш Володимир Васильович Середня Безпартійний Фізична особа –підприємець «Бринцов С.В» Водій
332 За майбутнє 29 12ТВО №3 3 Слупицька Марія Григорівна Вища Безпартійний Тимчасово не працює
Контакти
пр. Конституції, 3, м. Куп'янськ, Куп'янський р-н, Харківська обл., 63705, приміщення виконкому Куп'янської міської ради, мала зала для засідань
05742-5-19-63
Куп'янська міська територіальна виборча комісія Куп'янського району >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest