Довідник кандидатів | Вибори депутатів Куп’янської міської ради | ТВО №1 (м.Куп’янськ – вул.Пушкінська: 2, 6; вул.Спортивна, вул.1 Травня: 30; пров.Спортивний, просп.Конституції: 27–37, 47–63, 65, 67, 71–71А, 73; м.Куп’янськ – в’їзд 1 Травня, вул.Гоголя, вул.Давидова-Лучицького: 2, 4–8А, 10–10А, 14, 16, 18–18Б; вул.Короленка, вул.Лікарняна, вул.Льва Толстого, вул.Північна, вул.Пушкінська: 3–5, 7–63, б/н; вул.Сидоренка, вул.Українська, вул.1 Травня: 14, 16–20, 26А, 32–32А, 35–35А, 37–37Б, 39, 43, 45; пров.Бугорний, пров.Вузенький,пров.Геологічний,пров.Гоголя, пров.Зелений,пров.Піщаний,пров.Прогонний, пров.Селянський,пров.Сидоренкам. Куп’янськ - пл.Стадіонна,м.Куп’янськ–в’їзд Ювілейний, вул.Аграрна, вул.Давидова-Лучицького: 1А–1Е, 3, 9, 11–13, 15, 17, 19–128А; вул.Дьомкіна, вул.Молодіжна, вул.Олексіївська, вул.Ювілейна, вул.1 Травня: 34, 36, 38–38А, 40–42, 44, 46–60;пров.Давидова-Лучицького,пров.Молодіжний ,пров.Олексіївський, пров.Технічний, просп.Конституції: 64, 66, 68–70, 72–72А, 74–104; м.Куп’янськ – вул.Бєлгородська, вул.Весняна, вул.Довгалівська, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Московська, вул.Садова, вул.Садова,МПС, вул.Слобожанська, вул.Смородьківська, вул.Сонячна, пров.Глубокий, пров.Елеваторний, пров.Козацький, пров.Садовий, пров.Слобожанський, пров.Соболівський, пров.Широкий, пров.Яровий, Залізнична Казарма 820 км м.Куп’янськ – в’їзд Ватутіна, в’їзд Загреблянський, вул.Валентини Терешкової, вул.Ватутіна, вул.Висока, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Горького, вул.Данилевського, вул.Добролюбова, вул.Загреблянська, вул.Квіткова, вул.Квітуча, вул.Лермонтова, вул.Лісна Поляна, вул.Олега Кошевого, вул.Підлісна, вул.Привокзальна, вул.Пряма, вул.Ровенська, вул.Тиха, вул.Толбухіна, вул.Троянд, вул.Харківська: 1–100, 102–161; вул.Чернишевського, вул.Шевченка, пров.Вигонний, пров.Заводський, пров.Загреблянський, пров.Зоряний, пров.Квітковий, пров.Квітучий, пров.Маяковського, пров.Мирний, пров.Міцкевича, пров.Ранковий, пров.Трояндовий, пров.Харківський, 1-й в’їзд Квітучий, 2-й в’їзд Квітучий)
ПартіяСтисла назва місцевої організації політичної партії
№ в ЕВСНомер кандидата в єдиному виборчому списку
ОкругНазва територіального виборчого округу
№ в ТВСНомер кандидата в територіальному виборчому списку (у виборчому окрузі)
ПІБПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата
ОсвітаОсвіта кандидата
ПартійністьПартійність кандидата
Місце роботиМісце роботи (заняття)
ПосадаЗаймана посада
1 Партія Шарія 5 10ТВО №1 1 Іванов Валерій Васильович Вища Член ПП ”Партія Шарія” АТ”Харківобленерго” Керівник відділу
2 Партія Шарія 9 10ТВО №1 2 Сидоренко Олена Леонідівна Вища Член ПП”Партія Шарія” ФОП”Сидоренко”
3 Партія Шарія 10 10ТВО №1 3 Сердюк Василь Борисович Середня-технічна Безпартійний КНП”Куп’янське територіальне медичне об’єднання” Інженер з комп’ютерних систем
4 Партія Шарія 12 10ТВО №1 4 Об’єдков Володимир Володимирович Середня-технічна Безпартійний ТОВ”Ківшар” Технік комунікаційних мереж
5 Партія Шарія 15 10ТВО №1 5 Шкарлет Тетяна Вячеславівна Середня-повна Безпартійна КМП”КТМО”КМЛ Медична сестра
6 Наш край 2 10ТВО №1 1 Бібік Світлана Миколаївна Вища Безпартійна Фізична особа- підприємець
7 Наш край 20 10ТВО №1 2 Полторацький Олександр Валерійович Вища Безпартійний ПП« Тонус» м. Куп`янськ Лікар-стоматолог
8 Наш край 28 10ТВО №1 3 Погорєлий Сергій Васильович Неповна вища Безпартійний БО Куп’янський Благодійний Фонд "Соціальна допомога" Голова правління
9 Наш край 25 10ТВО №1 4 Михайлова Наталія Олександрівна Спеціально-технічна Безпартійна Куп’янська міська лікарня Медична сестра
10 Наш край 23 10ТВО №1 5 Діброва Вікторія Леонідівна Спеціально-технічна Безпартійна Тимчасово не працює
11 Наш край 26 10ТВО №1 6 Церахто Дмитро Олександрович Вища Безпартійний Тимчасово не працює
12 Блок Світличної 2 10ТВО №1 1 Дмитрієнко Ірина Вікторівна Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» Пенсіонер
13 Блок Світличної 5 10ТВО №1 2 Приймак Віталій Петрович Вища Безпартійний фізична особа - підприємець
14 Блок Світличної 4 10ТВО №1 3 Маслій Микола Миколайович Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» фізична особа - підприємець
15 Блок Світличної 9 10ТВО №1 4 Борщ Вікторія Олександрівна Базова вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ʼКУПʼЯНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯʼ КУПʼЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» головна медична сестра
16 Блок Світличної 12 10ТВО №1 5 Клименко Сергій Станіславович Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» тимчасово не працює
17 Блок Світличної 10 10ТВО №1 6 Малишева Валентина Олексіївна середньо-спеціальна Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» Пенсіонер
18 Блок Світличної 26 10ТВО №1 7 Короткий Олександр Олександрович Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ВП «КЦМЛ» КНП «КТМО» лікар
19 Ветерани Афганістану 16 10ТВО №1 1 Лобанов Михайло Дмитрович вища Член Партії ветеранів Афганістану пенсіонер
20 Ветерани Афганістану 23 10ТВО №1 2 Саяпіна Віта Анатоліївна вища Член Партії ветеранів Афганістану Фізична особа перевізник «Бринцов» менеджер
21 Ветерани Афганістану 27 10ТВО №1 3 Синиця Валерій Григорович вища беспартійний Куп’янська міська рада завідувач сектором цивільного захисту
22 Ветерани Афганістану 34 10ТВО №1 4 Шкарлет Віктор Григорович вища беспартійний Управління праці та соціального захисту населення Куп’янської міської ради Заступник начальника управління
23 Ветерани Афганістану 32 10ТВО №1 5 Фукс Віталій Олександрович вища Член Партії ветеранів Афганістану Фізична особа- підприємець
24 Ветерани Афганістану 4 10ТВО №1 6 Білик Наталя Геннадіївна вища беспартійний КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради викладач
25 ЄврСолідарність 2 10ТВО №1 1 Гладуш Генріх Петрович Вища Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Пенсіонер
26 ЄврСолідарність 3 10ТВО №1 2 Водолазький Дмитро Володимирович Професійно- технічна Член ПП «Європейська Солідарність» ФОП ʼВолінʼ Водій
27 ЄврСолідарність 4 10ТВО №1 3 Римшина Тетяна Іванівна Вища Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Пенсіонер
28 ЄврСолідарність 5 10ТВО №1 4 Медяник Катерина Віталіївна Професїйно- технічна Член ПП «Європейська Солідарність» Тимчасово не працює
29 ЄврСолідарність 26 10ТВО №1 5 Гайдарова Вікторія Дмитріївна Професійно- технічна Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Тимчасово не працює
30 Акцент 8 10ТВО №1 1 Донцов Олексій Олександрович Вища Беспартійний ТОВ «ТРК Простор» Інженер
31 Акцент 6 10ТВО №1 2 Дорошенко Микола Миколайович Вища Беспартійний Тимчасово не працює
32 Акцент 10 10ТВО №1 3 Мирошніченко Володимир Віталійович Вища Беспартійний Фізична особа-підприємець
33 Акцент 15 10ТВО №1 4 Семикоз Вікторія Олександрівна Вища Беспартійний Фізична особа-підприємець
34 Акцент 21 10ТВО №1 5 Кузьмін Михайло Валерійович Вища Беспартійний Тимчасово не працює
35 Батьківщина 4 10ТВО №1 1 Книш Людмила Володимирівна Базова вища Безпартійна Перший громадський квартальний комітет Голова
36 Батьківщина 6 10ТВО №1 2 Деркач Віталій Сергійович Професійно-технічна ВО «Батьківщина» Комунальне Підприємство «ЕКОСЕРВІС» Охоронець
37 Батьківщина 7 10ТВО №1 3 Шапка Дмитро Ігорович Середня Безпартійний Тимчасово не працює
38 Батьківщина 11 10ТВО №1 4 Зеленіна Марина Олександрівна Вища Безпартійна Приватне Підприємство «Сахзаводські теплові мережі» Директор
39 Батьківщина 16 10ТВО №1 5 Шевгота Сергій Альбертович Середньо-спеціальна ВО «Батьківщина» Самозайнята особа
40 Слуга народу 7 10ТВО №1 1 Доля Любов Іванівна Вища Безпартійна Комунальне некомерційне підприємство ʼКупʼянське територіальне медичне обʼєднанняʼ Заступник директора
41 Слуга народу 8 10ТВО №1 2 Бадян Аліна Іванівна Вища Безпартійна Фізична особа –підприємець
42 Слуга народу 14 10ТВО №1 3 Нікіша Сергій Миколайович Вища Безпартійний ТОВ «Юніверсал Фіш Компані» Завідуючий складом морозильної продукції
43 Слуга народу 12 10ТВО №1 4 Скорик Ярослав Валерійович Вища Безпартійний ТОВ ПФК «Содружество» Водій
44 Слуга народу 20 10ТВО №1 5 Гиренко Олександр Сергійович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
45 Слуга народу 24 10ТВО №1 6 Куценко Віталій Олександрович Вища Безпартійний Фізична особа підприємець
46 Слуга народу 19 10ТВО №1 7 Щербаченко Алла Вікторівна Вища Безпартійна Приватне підприємство «Ліга» Директор
47 Слуга народу 5 10ТВО №1 8 Глушко Ігор Олександрович Вища Безпартійний ТОВ ʼНова Пошта Начальник пункту надання фінансових послуг, керівник відділення
48 ОПЗЖ 12 10ТВО №1 1 Бугайов Сергій Олександрович вища безпартійний Фізична особа-підприємець
49 ОПЗЖ 5 10ТВО №1 2 Кобелєва Валентина Аркадіївна професійно-технічна безпартійний Приватне підприємство «Аркада» Директор
50 ОПЗЖ 21 10ТВО №1 3 Бураков Олег Дмитрович вища безпартійний КНП Куп’янське ТМО Куп’янської міської ради лікар
51 ОПЗЖ 33 10ТВО №1 4 Соловей Дмитро Володимирович вища безпартійний КНП ТМО Куп’янської міської ради, хірургічне відділення Завідувач-лікар-хірург
52 ОПЗЖ 20 10ТВО №1 5 Коцюра Марина Валентинівна вища безпартійний Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськвиконкому Начальник
53 ОПЗЖ 8 10ТВО №1 6 Дмитроченко Олександр Вікторович вища безпартійний Куп’янська міська дитяча юнацька спортивна школа Тренер-викладач
54 ОПЗЖ 23 10ТВО №1 7 Герасименко Алла Валеріївна професійно-технічна безпартійний Комунальне підприємство «Благоустрій міста» Куп’янської міської ради диспетчер
55 ОПЗЖ 26 10ТВО №1 8 Гонтар Олександр Никонорович вища безпартійний КП «Еко-сервіс» Головний інженер
56 Блок Кернеса 5 10ТВО №1 1 Марюхник Валерій Олександрович Вища Безпартійний Комунальне підприємство ʼКомунальникʼ Інженер
57 Блок Кернеса 4 10ТВО №1 2 Ширяєва Світлана Вʼячеславівна Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
58 Блок Кернеса 7 10ТВО №1 3 Афанасьєв Андрій Сергійович Вища Безпартійний Купʼянське територіальне медичне об’єднання ʼКомунальне некомерційне підприємствоʼ Заступник хірургічного відділення
59 Блок Кернеса 24 10ТВО №1 4 Кардаш Владислав Сергійович Вища Безпартійний Арбітражний керуючий
60 Блок Кернеса 28 10ТВО №1 5 Кашуба Оксана Олександрівна Вища Безпартійний Купʼянська загальноосвітня школа № 1 Вчитель
61 Блок Кернеса 18 10ТВО №1 6 Губіна Інна Валеріївна Вища Безпартійний Приватне акціонерне товариство Завод залізобетонних конструкцій-11 Начальник лабораторіі
62 Блок Кернеса 19 10ТВО №1 7 Бугайов Павло Сергійович Професійно-технічна Безпартійний Приватне акціонерне товариство Завод залізобетонних конструкцій-11 Бригадир
63 Блок Кернеса 33 10ТВО №1 8 Радченко Владислав Вадимович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
64 За майбутнє 6 10ТВО №1 1 Бондаренко Олександр Іванович Вища Безпартійний Куп’янський високовольтний район електричних мереж АТ Харківобленерго Начальник
65 За майбутнє 13 10ТВО №1 2 Клоповська Марія Юріївна Вища Безпартійна Фізична особа –підприємець
66 За майбутнє 2 10ТВО №1 3 Шкарлетов Артур Олегович Середня Безпартійний Фізична особа –підприємець
67 За майбутнє 9 10ТВО №1 4 Данильченко Наталя Вікторівна Вища Безпартійна Тимчасово не працює
68 За майбутнє 10 10ТВО №1 5 Водолажська Катерина Володимирівна Середньо-спеціальн Безпартійна Міський парк культури та відпочинку КМР Художник
69 За майбутнє 3 10ТВО №1 6 Шишов Віктор Миколайович Вища Безпартійний Пенсіонер
70 За майбутнє 12 10ТВО №1 7 Пільтенко Тетяна Євгенівна Вища Безпартійна Фізична особа –підприємець
71 За майбутнє 14 10ТВО №1 8 Садовський Юрій Григорович Середньо-технічна Безпартійна ЗАО “ Куп’янський МКК” Диспетчер
Контакти
пр. Конституції, 3, м. Куп'янськ, Куп'янський р-н, Харківська обл., 63705, приміщення виконкому Куп'янської міської ради, мала зала для засідань
05742-5-19-63
Куп'янська міська територіальна виборча комісія Куп'янського району >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest