Довідник кандидатів | Вибори депутатів Куп’янської міської ради | ТВО №3 (м.Куп’янськ – в’їзд Мічуріна, вул.Кавказ, вул.Мечникова, вул.Мічуріна, вул.Петра Іванова, вул.Сватівська: 2; вул.Студентська: 1–6; вул.Тітова, вул.Усіковська, вул.Хімушина, вул.1 Травня: 1–12, 15, 23–25, 27; пл.Центральна, пров.Безмятежний, пров.Духовний, пров.Кооперативний, пров.Мечникова, пров.Набережний, пров.Середній,пров.Сквозний,пров.Тупий, просп.Конституції: 6–20, 42; Залізнична Казарма 152 км, спускМічуріна,м.Куп’янськ,вул.Герцена, вул.Достоєвського,вул.Заосколянська:46,89–215; вул.Миру,вул.Некрасова,вул.Соснова,вул.1-а Цукрозаводська,вул.2-аЦукрозаводська,вул.3-я Цукрозаводська, пров.Весняний: 20–31; пров.Герцена, м.Куп’янськ – в’їзд Путьовий, вул.Березова, вул.Вільхова, вул.Заосколянська:1–45,47–87;вул.Ломоносова, вул.Остапа Вишні, вул.Разіна, вул.Сватівська: 7–61Б; вул.Спартаківська, вул.Швейна, вул.8 Березня, пл.Вокзальна, пров.Весняний: 1–19А; пров.Ломоносова, пров.Малий, пров.Надії, пров.Новий, пров.Південний, пров.Путьовий,пров.Разіна,пров.Рєпіна, пров.Сватівський, пров.Спартаківський,пров.Трудовий,пров.Швейний,м.Куп’янськ,вул.Івана Кожедуба, вул.Красна, вул.Магістральна, вул.Нахімова,вул.Оливино,вул.Передова, вул.Черняховського,пров.Красний,пров.Передовий, Залізнична Казарма 155 км, Залізнична Казарма 819 км.)
ПартіяСтисла назва місцевої організації політичної партії
№ в ЕВСНомер кандидата в єдиному виборчому списку
ОкругНазва територіального виборчого округу
№ в ТВСНомер кандидата в територіальному виборчому списку (у виборчому окрузі)
ПІБПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата
ОсвітаОсвіта кандидата
ПартійністьПартійність кандидата
Місце роботиМісце роботи (заняття)
ПосадаЗаймана посада
1 Партія Шарія 2 12ТВО №3 1 Сак Алла Василівна Вища Член ПП “Партія Шарія” Куп’янська ЗОШ №4 Вчитель
2 Партія Шарія 11 12ТВО №3 2 Безрук Віталій Олексійович Середня - повна Член ПП “Партія Шарія” ТОВ”Таксопорт” Директор
3 Партія Шарія 13 12ТВО №3 3 Гаврилюк Анастасія Володимирівна Середня-повна Безпартійна ПП”ПолісанМ” Менеджер з продажу
4 Партія Шарія 21 12ТВО №3 4 Сітнік Владіслав Станіславович Вища Безпартійний АТ”Укрпочта “ Старший водій
5 Партія Шарія 22 12ТВО №3 5 Зайцев Сергій Миколайович Середня Безпартійний Тимчасово не працює
6 Наш край 10 12ТВО №3 1 Залєсний Євген Володимирович Вища Безпартійний Комунальне Підприємство”Еко-сервіс”Куп’янської Міської Ради Начальник виробничої дільниці
7 Наш край 15 12ТВО №3 2 Копійка Євген Леонідович Спеціально-технічна Безпартійний Куп’янський хлібозавод «Кулиничи» Комірник
8 Наш край 11 12ТВО №3 3 Дика Галина Василівна Вища Безпартійна Союз офіцерів Куп`янщині Юрист
9 Наш край 7 12ТВО №3 4 Говтва Надія Іванівна Спеціально-технічна Безпартійна Пенсіонер
10 Наш край 6 12ТВО №3 5 Гончаров Володимир Анатолійович Вища Безпартійний Пенсіонер
11 Наш край 14 12ТВО №3 6 Капій Валерія Олександрівна Спеціально-технічна Безпартійна Тимчасово не працює
12 Блок Світличної 8 12ТВО №3 1 Науменко Олександр Юрійович Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» тимчасово не працює
13 Блок Світличної 24 12ТВО №3 2 Єпішкіна Наталія Володимирівна Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» КУП’ЯНСЬКО-ШЕВЧЕНКІВСЬКА ФІЛІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБЛАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ-ЦЕНТР» спеціаліст відділу кадрів
14 Блок Світличної 34 12ТВО №3 3 Барчан Олександр Анатолійович середньо-спеціальна Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ «ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ» ВИРОБНИЧИЙ ПІДРОЗДІЛ «ЛОКОМАТИВНЕ ДЕПО КУП’ЯНСЬК» слюсар
15 Блок Світличної 33 12ТВО №3 4 Гоптенко Ганна Сергіївна середньо-спеціальна Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» КУП’ЯНСЬКА ДИРЕКЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ РЕГІОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ СТАНЦІЯ «ЗАОСКІЛЛЯ» квитковий касир
16 Блок Світличної 32 12ТВО №3 5 Черемський Богдан Іванович середньо-технічна Безпартійний ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «МАЙБУТНЄ КУП’ЯНСЬКУ» керівник
17 Ветерани Афганістану 10 12ТВО №3 1 Загоруйко Володимир Петрович вища беспартійний Тер центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Куп’янської міської ради директор
18 Ветерани Афганістану 31 12ТВО №3 2 Удовік Віктор Павлович серед-ньо – спе-ціальна Член Партії ветеранів Афганістану Комунальне підприємство «Куп’янський міський ринок» завідувач господарств-вом
19 Ветерани Афганістану 9 12ТВО №3 3 Курилова Любов Дмитрівна серед-ньо – техніч-на беспартійний пенсіонер
20 Ветерани Афганістану 17 12ТВО №3 4 Моісеєва Ірина Олексіївна вища беспартійний Комунальне підприємство «Куп’янський міський ринок» економіст
21 Ветерани Афганістану 13 12ТВО №3 5 Кравцова Ірина Вікторівна вища беспартійний КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради фельдшер
22 ЄврСолідарність 11 12ТВО №3 1 Солохова Тетяна Олександрівна Вища Член ПП «Європейська Солідарність» АТ ʼХарківгазʼ Інженер-проектувальник
23 ЄврСолідарність 12 12ТВО №3 2 Клінгер Галина Сергіївна Професійно- технічна Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Консалтингова компанія Оператор кол-центра
24 ЄврСолідарність 13 12ТВО №3 3 Писаревська Інна Іванівна Вища Член ПП «Європейська Солідарність» ПП ʼПластʼ Інженер з охорони праці
25 ЄврСолідарність 14 12ТВО №3 4 Шевкун Денис Вікторович Професійно-технічна Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Тимчасово не працює
26 ЄврСолідарність 15 12ТВО №3 5 Гриценко Геннадій Олександрович Професійно- технічна Член ПП «Європейська Солідарність» Тимчасово не працює
27 Акцент 13 12ТВО №3 1 Воробйов Віталій Сергійович Вища Член ПП «Акцент» Тимчасово не працює
28 Акцент 12 12ТВО №3 2 Калінін Олексій Вікторович Вища Беспартійний Тимчасово не працює
29 Акцент 11 12ТВО №3 3 Гречанник Дмитро Сергійович Вища Беспартійний Тимчасово не працює
30 Акцент 16 12ТВО №3 4 Шампатей Оксана Григорівна Вища Беспартійний Тимчасово не працює
31 Акцент 20 12ТВО №3 5 Харченко Віталіна Сергіївна Вища Беспартійний Тимчасово не працює
32 Батьківщина 5 12ТВО №3 1 Деркач Сергій Олександрович Вища ВО «Батьківщина» Комунальне Підприємство «ЕКОСЕРВІС» Бульдозерист
33 Батьківщина 8 12ТВО №3 2 Ремез Наталія Вікторівна Вища Безпартійна Куп’янський  заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2 «Орлятко» комбінованого типу Куп’янської міської ради Харківської області Музичний керівник, викладач англійської мови
34 Батьківщина 13 12ТВО №3 3 Дьяченко Едуард Сергійович Вища Безпартійний ТОВ «АМЕТРІН ФК» Водій
35 Батьківщина 14 12ТВО №3 4 Тітова Людмила Анатоліївна Вища Безпартійна Центр соціальної служби дітей та молоді Куп’янської міської ради Головний бухгалтер
36 Батьківщина 19 12ТВО №3 5 Сизонов Григорій Анатолійович Вища ВО «Батьківщина» Тимчасово не працює
37 Слуга народу 10 12ТВО №3 1 Чудопал Сергій Миколайович Вища Безпартійний Тимчасово не працює
38 Слуга народу 13 12ТВО №3 2 Бондаренко Надія Василівна Вища Безпартійний Пенсіонер
39 Слуга народу 25 12ТВО №3 3 Чуб Олександр Олександрович Вища Безпартійна Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Динамо» місто Харків Тренер-викладач
40 Слуга народу 21 12ТВО №3 4 Яценко Галина Юріївна Вища Безпартійна Відділ освіти Куп’янської міської ради Завідувач методичним центром
41 Слуга народу 28 12ТВО №3 5 Дворник Володимир Олександрович Вища Безпартійний Комунальна установа ʼКуп’янський психоневрологічний інтернатʼ Заступник директора
42 Слуга народу 27 12ТВО №3 6 Ковальов Дмитро Юрійович Вища Безпартійний Відокремлений підрозділ ʼЛокомотивне депо Куп’янськʼ регіональної філії ʼПівденна залізницяʼ Акціонерного товариства ʼУкрзалізницяʼ Помічник начальника з кадрових питань
43 ОПЗЖ 7 12ТВО №3 1 Кокітко Іван Богданович вища безпартійний ТОВ «Куп’янськспецпереробка» Заступник директора
44 ОПЗЖ 19 12ТВО №3 2 Сінько Катерина Вікторівна вища безпартійний Куп’янський медичний фаховий коледж Викладач
45 ОПЗЖ 30 12ТВО №3 3 Балаян Георгій Юрійович вища безпартійний Фізична особа-підприємець
46 ОПЗЖ 17 12ТВО №3 4 Блязе Максим Анатолійович вища безпартійний Куп’янська міська дитяча юнацька спортивна школа Тренер-викладач
47 ОПЗЖ 34 12ТВО №3 5 Печенежська Вікторія Вікторівна вища безпартійний Тимчасово не працює
48 Блок Кернеса 13 12ТВО №3 1 Турецький Вадим Самсонович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
49 Блок Кернеса 6 12ТВО №3 2 Богданова-Кулик Ольга Ігорівна Вища Безпартійний Купʼянське територіальне медичне об’єднання ʼКомунальне некомерційне підприємствоʼ Лікар-кардіолог
50 Блок Кернеса 17 12ТВО №3 3 Скоков Ігор Євгенович Вища Безпартійний Пенсіонер
51 Блок Кернеса 25 12ТВО №3 4 Жало Володимир Вікторович Вища Безпартійний Комунальне підприємство ʼЕкосервісʼ Керівник
52 Блок Кернеса 14 12ТВО №3 5 Лашина Оксана Сергііівна Вища Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю ʼПолімерʼ Інспектор з кадрів
53 Блок Кернеса 16 12ТВО №3 6 Ржевський Сергій Васильович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
54 За майбутнє 7 12ТВО №3 1 Білоцерковський Олег Валерійович Вища Безпартійна Комунальне підприємство “Еко-сервіс” Начальник абонентської дільниці
55 За майбутнє 26 12ТВО №3 2 Овчаренко Дмитро Володимирович Вища Безпартійний Виробничий підрозділ Харківська дирекція залізничних перевезень регіональна філія південна залізниця АТ “Українська залізниця” Складач поїздів
56 За майбутнє 29 12ТВО №3 3 Слупицька Марія Григорівна Вища Безпартійний Тимчасово не працює
57 За майбутнє 15 12ТВО №3 4 Чуприна Сергій Михайлович Середньо-спеціальна Безпартійна Тимчасово не працює
58 За майбутнє 27 12ТВО №3 5 Бакаєва Оксана Анатоліївна Вища Безпартійна Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Куп’янської міської ради Харківської області Адміністратор
Контакти
пр. Конституції, 3, м. Куп'янськ, Куп'янський р-н, Харківська обл., 63705, приміщення виконкому Куп'янської міської ради, мала зала для засідань
05742-5-19-63
Куп'янська міська територіальна виборча комісія Куп'янського району >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest