Довідник кандидатів | Вибори депутатів Куп’янської міської ради | ТВО №4 (смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Будинок водокачки, вул.Весела, вул.ВЧД, вул.Грибоєдова, вул.Дачна, вул.Дорстрой, вул.Жуковського, вул.Приозерна, вул.Суворова, вул.Тополина, вул.Торгова, вул.Чайковського, пров.Бригадний, пров.Веселий, пров.Жуковського, пров.Лінійний, пров.Осипенка, Гуртожиток Тч, Казарма 137 км, Казарма 138 км, смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Дарвіна: 34–39, 40/2–66; вул.Індустріальна: 2, 4–12; вул.Матросова, вул.Печериці, вул.ПМС-133, вул.Робоча, вул.Стройкомбінат, вул.Транспортна: 2; вул.Центральна: 8, 12, 14, 16–16/2, 18, 20/1, 22–22/1, 24–129; пров.Деповський, пров.Матросова, роз’їзд 4 км, смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Виноградна, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Кар’єрна, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Лугова,вул.Приоскільна,вул.Степова, вул.Центральна: 1–7, 9, 13, 15, 19; вул.Чкалова, пл.Залізничників, пров.Кар’єрний, пров.Озерний, пров.Приоскільний, пров.Степовий, Казарма 135 км, смт Куп’янськ-Вузловий –вул.Авіаційна,вул.Будівельна,вул.Донецька, ул.Кавказька,вул.Крилова,вул.Партизанська,вул.Силікат-на, вул.Силікатний завод, вул.Ціолковського,вул.Чехова, ров.Лозовський, пров.Чехова, Курилівка МПС, смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Гагаріна: 1–6; вул.Комарова: 3, 5, 7–7Б; вул.Краснолиманська, Казарма 2 км, Казарма 3 км, смт Куп’янськ-Вузловий – вул.Гагаріна:10–12; вул.Дарвіна:1–31,40;вул.Індустріальна:1,3,14–17; вул.Комарова:2,4,6;вул.Сонячна,вул.Театральна, вул.Транспортна:3–5;вул.Центральна:17,21,23; пров.Піщаний, пров.Сонячний.)
ПартіяСтисла назва місцевої організації політичної партії
№ в ЕВСНомер кандидата в єдиному виборчому списку
ОкругНазва територіального виборчого округу
№ в ТВСНомер кандидата в територіальному виборчому списку (у виборчому окрузі)
ПІБПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата
ОсвітаОсвіта кандидата
ПартійністьПартійність кандидата
Місце роботиМісце роботи (заняття)
ПосадаЗаймана посада
1 Партія Шарія 7 13ТВО №4 1 Перепьолкін Дмитро Олександрович Вища Член ПП “Партії Шарія” АТ”Укрзалізниця” Начальник станції Куп’янськ- Сортировочний.
2 Партія Шарія 14 13ТВО №4 2 Єрьома Віталій Сергійович Середня Член ПП “Партія Шарія” АТ”Укрзалізниця” Машиніст
3 Партія Шарія 18 13ТВО №4 3 Орищенко Євгеній Сергійович Вища Безпартійний ПП”Орищенко” Приватний підприемець
4 Партія Шарія 19 13ТВО №4 4 Розгон Алла Миколаївна Середня-технічна Безпартійна КМП”КТМО”КМЛ Медична сестра
5 Партія Шарія 24 13ТВО №4 5 Ворожбит Яна Анатоліївна Середня-спеціальна Безпартійна ТОВ КСК “Переробка” Пропарювач стінових виробів
6 Партія Шарія 23 13ТВО №4 6 Шинкарьова Тетяна Григорівна Середня-спеціальна Безпартійна ТОВ КСК “Переробка” Розподілювач силікатної суміші
7 Наш край 3 13ТВО №4 1 Ващилова Світлана Олександрівна Спеціально-технічна Безпартійна Фізична особа- підприємець
8 Наш край 13 13ТВО №4 2 Костюк Віктор Іванович Спеціально-технічна Безпартійний Фізична особа- підприємець
9 Наш край 18 13ТВО №4 3 Парфьонова Наталія Вікторівна Вища Безпартійний Пенсіонер
10 Наш край 12 13ТВО №4 4 Іващенко Юлія Іванівна Спеціально-технічна Безпартійний ПК ВЧ 7 Провідник
11 Наш край 22 13ТВО №4 5 Сидоркін Володимир Вікторович Середньо-спеціальна Безпартійний Куп`янська дистанція сигналізації Електромонтер
12 Блок Світличної 11 13ТВО №4 1 Теребило Михайло Сергійович середньо-спеціальна Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ «ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ВИРОБНИЧОГО ПІДРОЗДІЛУ «ЛОКОМОТИВНЕ ДЕПО КУП’ЯНСЬК» помічник- машиніста
13 Блок Світличної 22 13ТВО №4 2 Антіпін Євген Ігорович середньо-технічна Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» КУП’ЯНСЬК-ВУЗЛОВА ДИСТАНЦІЯ КОЛІЇ ПІВДЕННОЇ ЗАЛІЗНИЦІ бригадир
14 Блок Світличної 23 13ТВО №4 3 Кухарський Максим Геннадійович середньо-технічна Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» КУП’ЯНСЬКИЙ ЛІНІЙНИЙ ВІДДІЛ РЕГІОНАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВИРОБНИЧОГО ПІДРОЗДІЛУ «ХАРКІВСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ «ЕНЕРГОЗБУТ»» ФІЛІЇ «ЕНЕРГОЗБУТ» АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» інженер
15 Блок Світличної 31 13ТВО №4 4 Черсунова Яна Анатоліївна Вища Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» фізична особа - підприємець
16 Блок Світличної 29 13ТВО №4 5 Капленко Олена Олександрівна Вища безпартійна АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ʼХАРКІВСЬКЕ ПІДПРИ АВТОБУСНИХ СТАНЦІЙʼ контролер-касир
17 Блок Світличної 27 13ТВО №4 6 Тимко Олександр Євгенійович середньо-спеціальна Член ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ВИРОБНИЧИЙ ПІДРОЗДІЛ « ХАРКІВСЬКИЙ ЗАГІН ВОЄНІЗОВАНОЇ ОХОРОНИ» РЕГІОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ «ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ» АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» начальник відділення
18 Ветерани Афганістану 18 13ТВО №4 1 Москаленко Микола Миколайович серед-ньо – техніч-на беспартійний Станція Куп’янськ - Сортувальний черговий по парку
19 Ветерани Афганістану 20 13ТВО №4 2 Полтавець Ольга Іванівна вища беспартійний Товариство з обмеженою відповідаль-ністю «Вісник Куп’янщини» директор
20 Ветерани Афганістану 3 13ТВО №4 3 Баско Ярослав Федорович вища беспартійний КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради викладач
21 Ветерани Афганістану 2 13ТВО №4 4 Антонова Альона Сергіївна вища беспартійний КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради Завідувач бібліотеки
22 Ветерани Афганістану 30 13ТВО №4 5 Тарасенко Олександр Іванович вища беспартійний пенсіонер
23 Ветерани Афганістану 15 13ТВО №4 6 Марченко Андрій Олександрович вища беспартійний КЗОЗ «Куп’янський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової» Харківської обласної ради викладач
24 ЄврСолідарність 16 13ТВО №4 1 Деркач Наталія Вячеславівна Професійно-технічна Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Фізична особа підприємець
25 ЄврСолідарність 17 13ТВО №4 2 Небувайло Алла Йосипівна Вища Член ПП «Європейська Солідарність» Пенсіонер
26 ЄврСолідарність 18 13ТВО №4 3 Суркова Євгенія Миколаївна Професійно- технічна Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Пенсіонер
27 ЄврСолідарність 19 13ТВО №4 4 Протас Віктор Юрійович Вища Член ПП «Європейська Солідарність Тимчасово не працює
28 ЄврСолідарність 20 13ТВО №4 5 Гриценко Сергій Олександрович Професійно- технічна Член ПП «Європейська Солідарністьʼ Тимчасово не працює
29 Акцент 4 13ТВО №4 1 Заїка Андрій Володимирович Вища Беспартійний Куп’янська дирекція залізничних перевезень Машиніст тепловозу
30 Акцент 5 13ТВО №4 2 Зимін Володимир Олександрович Вища Беспартійний Куп’янська дирекція залізничних перевезень Машиніст тепловозу
31 Акцент 9 13ТВО №4 3 Новіченко Галина Йосипівна Вища Беспартійний Новоосинівська ЗОШ вчитель Новоосинівської ЗОШ
32 Акцент 22 13ТВО №4 4 Демченко Руслана Костянтинівна Вища Беспартійний Тимчасово не працює
33 Акцент 23 13ТВО №4 5 Демченко Роман Олександрович Вища Беспартійний Тимчасово не працює
34 Батьківщина 2 13ТВО №4 1 Кудрявцев Сергій Валентинович Вища Безпартійний ТОВ «АДЕОНА» Директор
35 Батьківщина 9 13ТВО №4 2 Тіщенко Юрій Олексійович Вища Безпартійний ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО КУПʼЯНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО Головний інженер
36 Батьківщина 26 13ТВО №4 3 Залипський Віктор Миколайович Середньо-спеціальна Безпартійна Подолянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куп’янської районна ради. Охоронець
37 Батьківщина 20 13ТВО №4 4 Базанова Зоя Анатоліївна Вища ВО «Батьківщина» ТОВ «Ізі кредит» Менеджер із надання кредитів
38 Батьківщина 25 13ТВО №4 5 Перова Раїса Миколаївна Базова вища Безпартійний Комунальне підприємство Купʼянська центральна міська лікарня КМР Медична сестра
39 Слуга народу 3 13ТВО №4 1 Єгоров Анатолій Володимирович Вища Безпартійний Відокремлений підрозділ ʼЛокомотивне депо Куп’янськʼ регіональної філії ʼПівденна залізницяʼ Акціонерного товариства ʼУкрзалізницяʼ Начальник підрозділу
40 Слуга народу 9 13ТВО №4 2 Сіроштан Ігор Григорович Вища Безпартійний Футбольний клуб «Мрія Norven» Директор
41 Слуга народу 26 13ТВО №4 3 Калмикова Яніна Валеріївна Вища Безпартійна Фізична особа-підприємець ʼЛюбота Любов Миколаївнаʼ Продавець
42 Слуга народу 29 13ТВО №4 4 Курило Тетяна Іванівна Вища Безпартійна Купʼянська територіальна профспілкова організація працівників залізничного транспорту та транспортних будівельників Бухгалтер
43 Слуга народу 33 13ТВО №4 5 Щербак Юрій Іванович Вища Безпартійний Відокремлений підрозділ ʼЛокомотивне депо Куп’янськʼ регіональної філії ʼПівденна залізницяʼ Акціонерного товариства ʼУкрзалізницяʼ Провідний економіст
44 ОПЗЖ 2 13ТВО №4 1 Промська Олена Володимирівна вища безпартійна Навчально-виховний комплекс № 3 Заступник директора
45 ОПЗЖ 10 13ТВО №4 2 Зюзюкіна Ірина Миколаївна вища безпартійний Фізична особа- підприємець
46 ОПЗЖ 18 13ТВО №4 3 Карнигін Павло Борисович вища безпартійний ВП,,Куп’янська міська залізнична поліклініка» Завідувач
47 ОПЗЖ 6 13ТВО №4 4 Скуридіна Оксана Володимирівна вища безпартійний Апарат управління відділу освіти Ку’янської міської ради Головний спеціаліст
48 ОПЗЖ 24 13ТВО №4 5 Мартинов Ігор Іванович вища безпартійний Куп’янська міська дитяча юнацька спортивна школа Тренер-викладач
49 ОПЗЖ 29 13ТВО №4 6 Лисицька Олена Олексіївна вища Член ПП «Опозиційна платформа – за життя» Пенсіонер
50 Блок Кернеса 2 13ТВО №4 1 Колосовська Світлана Олександрівна Вища Безпартійний Купʼянська державна нотаріальна контора Завідувачка
51 Блок Кернеса 20 13ТВО №4 2 Бойко Володимир Анатолійович Вища Безпартійний Пенсіонер
52 Блок Кернеса 21 13ТВО №4 3 Пивоварова Юлія Володимирівна Вища Безпартійний Регіональна філія Південна залізниця акціонерне товариство Українська залізниця виробничий підрозділ Куп’янська дистанція електропостачання Начальник тяговой підстанції
53 Блок Кернеса 27 13ТВО №4 4 Стокоз Сергій Володимирович Вища Безпартійний Пенсіонер
54 Блок Кернеса 22 13ТВО №4 5 Болдирєв Володимир Васильович Професійно-технічна Безпартійний Купʼянська дистанція сигналізаціі та звʼязку Старший електромеханік
55 За майбутнє 11 13ТВО №4 1 Довгополов Олександр Дмитрович Середньо-спеціальна Безпартійний Куп’янська дистанція колії ПЧ-16 Монтер колії IV розряду
56 За майбутнє 23 13ТВО №4 2 Краснова Наталя Олександрівна Вища Безпартійна Фізична особа –підприємець
57 За майбутнє 19 13ТВО №4 3 Доценко Людмила Олександрівна Вища Безпартійна Тимчасово не працює
58 За майбутнє 20 13ТВО №4 4 Кобзар Олександр Іванович Вища Безпартійний ПАТ “Укрзалізниця” Майстер мостовий
59 За майбутнє 28 13ТВО №4 5 Матяш Володимир Васильович Середня Безпартійний Фізична особа –підприємець «Бринцов С.В» Водій
Контакти
пр. Конституції, 3, м. Куп'янськ, Куп'янський р-н, Харківська обл., 63705, приміщення виконкому Куп'янської міської ради, мала зала для засідань
05742-5-19-63
Куп'янська міська територіальна виборча комісія Куп'янського району >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest