Довідник кандидатів | Вибори депутатів Куп’янської міської ради | Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!»
ПартіяСтисла назва місцевої організації політичної партії
№ в ЕВСНомер кандидата в єдиному виборчому списку
ОкругНазва територіального виборчого округу
№ в ТВСНомер кандидата в територіальному виборчому списку (у виборчому окрузі)
ПІБПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата
ОсвітаОсвіта кандидата
ПартійністьПартійність кандидата
Місце роботиМісце роботи (заняття)
ПосадаЗаймана посада
1 Блок Кернеса 1 0перший кандидат 0 Радьков Сергій Миколайович Вибуття: Відмова від мандата Вища Безпартійний Громадська організація мисливсько-рибацьке товариство ʼЛісогорʼ Голова правління
2 Блок Кернеса 2 13ТВО №4 1 Колосовська Світлана Олександрівна Вища Безпартійний Купʼянська державна нотаріальна контора Завідувачка
3 Блок Кернеса 3 14ТВО №5 1 Кизим Валерій Володимирович Вища Безпартійний Комунальне підприємство ʼКомунальникʼ Керівник
4 Блок Кернеса 4 10ТВО №1 2 Ширяєва Світлана Вʼячеславівна Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
5 Блок Кернеса 5 10ТВО №1 1 Марюхник Валерій Олександрович Вища Безпартійний Комунальне підприємство ʼКомунальникʼ Інженер
6 Блок Кернеса 6 12ТВО №3 2 Богданова-Кулик Ольга Ігорівна Вища Безпартійний Купʼянське територіальне медичне об’єднання ʼКомунальне некомерційне підприємствоʼ Лікар-кардіолог
7 Блок Кернеса 7 10ТВО №1 3 Афанасьєв Андрій Сергійович Вища Безпартійний Купʼянське територіальне медичне об’єднання ʼКомунальне некомерційне підприємствоʼ Заступник хірургічного відділення
8 Блок Кернеса 8 14ТВО №5 4 Баличева Олена Анатоліївна Вища Безпартійний Виконавчий комітет Куп’янської міської Ради Начальник відділу економічного розвитку та проектної діяльності
9 Блок Кернеса 9 14ТВО №5 3 Корнійко Максим Вікторович Вища Безпартійний Виконавчий комітет Куп’янської міської Ради Завідуючий сектором
10 Блок Кернеса 10 11ТВО №2 1 Лебеденко Едуард Сергійович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
11 Блок Кернеса 11 14ТВО №5 5 Маслов Володимир Миколайович Вища Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю ʼКупʼянський хлібокомбінат ʼКУЛІНИЧІʼ Комерційний директор
12 Блок Кернеса 12 11ТВО №2 2 Мирошніченко Євдокія Володимирівна Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
13 Блок Кернеса 13 12ТВО №3 1 Турецький Вадим Самсонович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
14 Блок Кернеса 14 12ТВО №3 5 Лашина Оксана Сергііівна Вища Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю ʼПолімерʼ Інспектор з кадрів
15 Блок Кернеса 15 14ТВО №5 2 Мельник Тетяна Анатоліївна Вища Безпартійний Об’єднання власників багатоквартирних будинківʼНаш дом-2ʼ Голова правління
16 Блок Кернеса 16 12ТВО №3 6 Ржевський Сергій Васильович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
17 Блок Кернеса 17 12ТВО №3 3 Скоков Ігор Євгенович Вища Безпартійний Пенсіонер
18 Блок Кернеса 18 10ТВО №1 6 Губіна Інна Валеріївна Вища Безпартійний Приватне акціонерне товариство Завод залізобетонних конструкцій-11 Начальник лабораторіі
19 Блок Кернеса 19 10ТВО №1 7 Бугайов Павло Сергійович Професійно-технічна Безпартійний Приватне акціонерне товариство Завод залізобетонних конструкцій-11 Бригадир
20 Блок Кернеса 20 13ТВО №4 2 Бойко Володимир Анатолійович Вища Безпартійний Пенсіонер
21 Блок Кернеса 21 13ТВО №4 3 Пивоварова Юлія Володимирівна Вища Безпартійний Регіональна філія Південна залізниця акціонерне товариство Українська залізниця виробничий підрозділ Куп’янська дистанція електропостачання Начальник тяговой підстанції
22 Блок Кернеса 22 13ТВО №4 5 Болдирєв Володимир Васильович Професійно-технічна Безпартійний Купʼянська дистанція сигналізаціі та звʼязку Старший електромеханік
23 Блок Кернеса 23 14ТВО №5 7 Копійка Ірина Валентинівна Професійно-технічна Безпартійний Купʼянський заклад дошкільної освіти Діловод
24 Блок Кернеса 24 10ТВО №1 4 Кардаш Владислав Сергійович Вища Безпартійний Арбітражний керуючий
25 Блок Кернеса 25 12ТВО №3 4 Жало Володимир Вікторович Вища Безпартійний Комунальне підприємство ʼЕкосервісʼ Керівник
26 Блок Кернеса 26 11ТВО №2 3 Ляшенко Наталя Миколаївна Вища Безпартійний Осинівська гімназія Директор
27 Блок Кернеса 27 13ТВО №4 4 Стокоз Сергій Володимирович Вища Безпартійний Пенсіонер
28 Блок Кернеса 28 10ТВО №1 5 Кашуба Оксана Олександрівна Вища Безпартійний Купʼянська загальноосвітня школа № 1 Вчитель
29 Блок Кернеса 29 11ТВО №2 4 Єдімент Олександр Сергійович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
30 Блок Кернеса 30 11ТВО №2 6 Водолазська Світлана Анатоліївна Вища Безпартійний Тимчасово не працює
31 Блок Кернеса 31 14ТВО №5 6 Петров Сергій Володимирович Вища Безпартійний Ремонтне вагонне депо Купʼянськʼ Економіст
32 Блок Кернеса 32 11ТВО №2 5 Кулик Дмитро Вячеславович Вища Безпартійний Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради Начальник відділу житлово-комунального господарства
33 Блок Кернеса 33 10ТВО №1 8 Радченко Владислав Вадимович Вища Безпартійний Фізична особа-підприємець
34 Блок Кернеса 34 14ТВО №5 8 Бєлікова Оксана Вікторівна Вища Безпартійний Товариство з обмеженою відповідальністю центр сервісного обслуговування ʼІСТОКʼ Бухгалтер
Контакти
пр. Конституції, 3, м. Куп'янськ, Куп'янський р-н, Харківська обл., 63705, приміщення виконкому Куп'янської міської ради, мала зала для засідань
05742-5-19-63
Куп'янська міська територіальна виборча комісія Куп'янського району >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest