Довідник кандидатів | Вибори депутатів Куп’янської районної ради
ПартіяСтисла назва місцевої організації політичної партії
№ в ЕВСНомер кандидата в єдиному виборчому списку
ОкругНазва територіального виборчого округу
№ в ТВСНомер кандидата в територіальному виборчому списку (у виборчому окрузі)
ПІБПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата
ОсвітаОсвіта кандидата
ПартійністьПартійність кандидата
Місце роботиМісце роботи (заняття)
ПосадаЗаймана посада
1 ЄврСолідарність 1 0перший кандидат 0 Зубар Олександр Микитович Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Пенсіонер Пенсіонер
2 ЄврСолідарність 2 8ТВО №1 5 Закопайло Віталій Васильович Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Самозайнята особа-адвокат Самозайнята особа-адвокат
3 ЄврСолідарність 3 8ТВО №1 1 Римшина Тетяна Іванівна Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Пенсіонер Пенсіонер
4 ЄврСолідарність 4 8ТВО №1 2 Медяник Катерина Віталіївна Професїйно -технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
5 ЄврСолідарність 5 9ТВО №2 3 Водолазький Дмитро Володимирович Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Фізична особа-підприємець ʼВолінʼ Водій
6 ЄврСолідарність 6 9ТВО №2 1 Старіков Станіслав Анатолійович Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
7 ЄврСолідарність 7 9ТВО №2 2 Гладуш Генрих Петрович Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарність Пенсіонер Пенсіонер
8 ЄврСолідарність 8 8ТВО №1 4 Кізім Віталій Миколайович Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Пенсіонер Пенсіонер
9 ЄврСолідарність 9 9ТВО №2 4 Ковальова Дарʼя Дмитрівна Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Товариство з обмеженою відповідальністю ʼЮта-ліфтʼ Ліфтер
10 ЄврСолідарність 10 9ТВО №2 5 Півньова Дар’я Володимирівна Вища Член Політичної партії «Європейська Солідарністьʼ Тимчасово не працює Тимчасово не працює
11 ЄврСолідарність 32 8ТВО №1 3 Гайдарова Вікторія Дмитрівна Професійно- технічна Член Політичної партії «Європейська Солідарність» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
12 Акцент 1 0перший кандидат 0 Вишняков Сергій Вікторович Вища Безпартійний ПЧ-16 АТ «Укрзалізниця» Заступник начальника залізничного підприємства
13 Акцент 4 9ТВО №2 1 Заїка Андрій Володимирович Вища Безпартійний Купянська дирекція залізничних перевезень Машиніст тепловозу
14 Акцент 5 9ТВО №2 2 Караченцева Христина Романівна Вища безпартійний Куп’янський РЦПО Уповноважена особа з питань закупівель Куп’янського РЦПО
15 Акцент 6 8ТВО №1 3 Донцов Олексій Олександрович Вища безпартійний ТОВ «ТРК Простор» Інженер,
16 Акцент 7 8ТВО №1 1 Дорошенко Микола Миколайович Вища Безпартійний Тимчасово безробітний Тимчасово безробітний
17 Акцент 9 9ТВО №2 3 Зимін Володимир Олександрович Вища Безпартійний Куп’янська дирекція залізничних перевезень Машиніст тепловозу
18 Акцент 12 8ТВО №1 4 Семикоз Вікторія Олександрівна Вища Безпартійна Приватний підприємець Приватний підприємець
19 Акцент 13 8ТВО №1 2 Гончаров Михайло Васильович Вища Безпартійний Тимчасово безробітний Тимчасово безробітний
20 Акцент 22 9ТВО №2 4 Волкова Наталія Сергіївна Вища безпартійна Новоосинівської ЗОШ Робітник Новоосинівської ЗОШ
21 Акцент 23 9ТВО №2 5 Воробйов Віталій Сергійович Вища Член ПП «Акцент» Тимчасово безробітний Тимчасово безробітний
22 Акцент 24 8ТВО №1 5 Харченко Віталіна Сергіївна Вища Без партійний Тимчасово безробітна Тимчасово безробітна
23 Акцент 28 8ТВО №1 6 Калінін Олексій Вікторович Вища безпартійний тимчасово не працюю тимчасово не працюю
24 Акцент 34 9ТВО №2 6 Демченко Руслана Костянтинівна Вища безпартійна тимчасово не працюю тимчасово не працюю
25 Акцент 35 9ТВО №2 7 Демченко Роман Олександрович Вища безпартійний тимчасово не працюю тимчасово не працюю
26 ОПЗЖ 1 0перший кандидат 0 Сінько Євген Олександрович Вища Безпартійний Комунальне некомерційне підприємство «Куп’янське територіальне медичне об’єднання» Куп’янської міської ради Харківської області Директор
27 ОПЗЖ 2 9ТВО №2 1 Козуб Андрій Валентинович Вища Безпартійний Виконавчий комітет Куп’янської міської ради Харківської області Заступник міського голови
28 ОПЗЖ 4 9ТВО №2 2 Камериста Вікторія Сергіївна Вища Безпартійна ТОВ «КСК-Переробка» Бухгалтер
29 ОПЗЖ 5 8ТВО №1 1 Власенко Тетяна Миколаївна Вища Безпартійна ТОВ «Еліттрейдінг» Заступник директора
30 ОПЗЖ 7 9ТВО №2 3 Гарбузова Олександра Іванівна Вища Безпартійна Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та капітального будівництва Куп’янської міської ради Харківської області Начальник управління
31 ОПЗЖ 8 8ТВО №1 2 Маслій Тетяна Василівна Вища Безпартійна Самозайнята особа, адвокат Самозайнята особа, адвокат
32 ОПЗЖ 19 9ТВО №2 6 Дрогіна Людмила Іванівна Вища Безпартійна Пенсіонер Пенсіонер
33 ОПЗЖ 20 8ТВО №1 6 Верхотурова Інна Федорівна Вища Безпартійна Виконавчий комітет Куп’янської міської ради Головний спеціаліст
34 ОПЗЖ 21 9ТВО №2 4 Симонян Артем Гегамович Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
35 ОПЗЖ 27 9ТВО №2 5 Копійка Сергій Володимирович Вища Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
36 ОПЗЖ 28 8ТВО №1 3 Нерсесов Роман Михайлович Вища Безпартійний ТОВ КК «КомЕнерго-Купʼянськ» Директор
37 ОПЗЖ 35 8ТВО №1 4 Павлюк Віталій Степанович Вища Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
38 ОПЗЖ 36 8ТВО №1 5 Курило Максим Ігоревич Вища Безпартійний Петропавлівська сільська рада Куп’янського району Харківської області Юрисконсульт, адвокат
39 Блок Кернеса 1 0перший кандидат 0 Ківшар Геннадій Володимирович Вища позапартійний Куп’янська районна рада Харківської області Голова
40 Блок Кернеса 2 8ТВО №1 1 Лиска Олександр Іванович Вища позапартійний Приватне підприємство «Нове містечко» Директор
41 Блок Кернеса 3 8ТВО №1 2 Сажко Петро Дмитрович Професійно-технічна позапартійний Фізична особа -підприємець Фізична особа -підприємець
42 Блок Кернеса 4 8ТВО №1 5 Хлопоніна Анна Іванівна Вища позапартійна Кредитна спілка «Карат» Голова правління
43 Блок Кернеса 5 8ТВО №1 4 Шапка Валентина Василівна Вища позапартійна КНП «Куп’янський центр первинної медичної допомоги» Старша медична сестра
44 Блок Кернеса 6 8ТВО №1 3 Артюшенко Володимир Федорович Вища позапартійний Пенсіонер Пенсіонер
45 Блок Кернеса 7 8ТВО №1 6 Ляшенко Володимир Федорович Вища позапартійний Пенсіонер Пенсіонер
46 Блок Кернеса 8 8ТВО №1 7 Нікіша Галина Володимирівна Вища позапартійна Комунальна підприємство «Куп’янське БТІ» Бухгалтер
47 Блок Кернеса 9 8ТВО №1 8 Жуков Олег Сергійович Вища позапартійний Акціонерне товариство «Укргазвидобування» Майстер автозаправних станцій
48 Блок Кернеса 10 8ТВО №1 9 Колесник Вікторія Володимирівна Вища позапартійна Куп’янська районна дитячо-юнацька спортивна школа Бухгалтер
49 Блок Кернеса 11 9ТВО №2 1 Юріхов Валерій Вікторович Вища позапартійний ПрАТ «ЗЗБК-11» Генеральний директор
50 Блок Кернеса 12 9ТВО №2 2 Обмочий Микола Миколайович Вища позапартійний Пенсіонер Пенсіонер
51 Блок Кернеса 13 9ТВО №2 3 Капленко Ігор Станіславович Вища позапартійний Відокремлений підрозділ КМЛ Комунального некомерційного підприємства «Куп’янське територіальне медичне об’єднання» В/о завідувача
52 Блок Кернеса 14 9ТВО №2 4 Ророка Наталія Володимирівна Вища позапартійна ВАТ «Укрнафта» Майстер автозаправних станцій
53 Блок Кернеса 15 9ТВО №2 5 Баличева Олена Анатоліївна Вища позапартійна Виконавчий комітет Куп’янської міської ради Начальник відділу економічного розвитку та проектної діяльності
54 Блок Кернеса 16 9ТВО №2 6 Калмиков Валерій Ігнатович Вища позапартійний Пенсіонер Пенсіонер
55 Блок Кернеса 17 9ТВО №2 7 Призенко Ольга Юріївна Вища позапартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
56 Блок Кернеса 18 9ТВО №2 8 Ляшенко Віктор Павлович Вища позапартійний КНП «Куп’янський центр первинної медичної допомоги» Головний лікар
57 Блок Кернеса 19 9ТВО №2 9 Москаленко Олена Іванівна Загальна середня позапартійна Фізична особа -підприємець Фізична особа -підприємець
58 Блок Світличної 1 0перший кандидат 0 Капленко Олександр Володимирович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Фізична особа-підприємець
59 Блок Світличної 3 8ТВО №1 2 Зубова Яна Вікторівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ Тимчасово не працює
60 Блок Світличної 5 8ТВО №1 6 Баулін Олександр Валерійович Середня спеціальна Безпартійний ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Фізична особа-підприємець
61 Блок Світличної 11 8ТВО №1 4 Павлюкова Катерина Олександрівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Фізична особа-підприємець
62 Блок Світличної 12 8ТВО №1 1 Приймак Віталій Петрович Вища Безпартійний ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Фізична особа-підприємець
63 Блок Світличної 13 9ТВО №2 1 Ганус Сергій Петрович Вища Безпартійний ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Фізична особа-підприємець
64 Блок Світличної 16 8ТВО №1 3 Грігоров Олег Анатолійович Вища Безпартійна ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ Тимчасово не працює
65 Блок Світличної 17 8ТВО №1 5 Борщ Вікторія Олександрівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «КУП’ЯНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КУП’ЯНСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» Головна медична сестра
66 Блок Світличної 21 9ТВО №2 2 Спічкін Андрій Миколайович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРК ПРОСТОР» Директор
67 Блок Світличної 22 9ТВО №2 4 Єпішкіна Наталія Володимирівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» КУП’ЯНСЬКО-ШЕВЧЕНКІВСЬКА ФІЛІЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБЛАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» Спеціаліст відділу кадрів
68 Блок Світличної 26 9ТВО №2 3 Антіпін Євген Ігорович Середня спеціальна Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!»  ВИРОБНИЧИЙ ПІДРОЗДІЛ «КУПʼЯНСЬК-ВУЗЛОВА ДИСТАНЦІЯ КОЛІЇ» РЕГІОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» Бригадир
69 Блок Світличної 28 9ТВО №2 5 Кузнецова Світлана Вікторівна Середня Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ «РАЗОМ!» ЖИТЛОВО БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ -1 «ЛИТИЙЩИК» Голова правління
70 Блок Світличної 30 9ТВО №2 6 Рябуш Олег Анатолійович Середня спеціальна Безпартійний ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ Фізична особа-підприємець
71 Слуга народу 1 0перший кандидат 0 Радченко Олександр Олександрович Вища Безпартійний Приватне акціонерне товариство «Куп’янський молочно-консервний комбінат» Генеральний директор
72 Слуга народу 2 8ТВО №1 1 Буряк Олександр Анатолійович Вища Безпартійний Спортивний клуб «Норвен» Спортивний директор
73 Слуга народу 3 8ТВО №1 2 Хорошко Леонід Миколайович Вища Безпартійний Фермерське господарство ʼХорошко Л.Мʼ директор
74 Слуга народу 5 9ТВО №2 9 Петрова Олена Юріївна Вища Безпартійна Комунальне некомерційне підприємство ʼКупʼянський центр первинної медичної допомогиʼ Купʼянської міської ради Харківської області провідний юрисконсульт
75 Слуга народу 6 8ТВО №1 4 Яценко Вячеслав Вікторович Вища Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
76 Слуга народу 7 9ТВО №2 2 Занік Володимир Васильович Вища Безпартійний експлуатаційне вагоне депо Куп’янськ регіональної філії « Південна залізниця» АТ Укрзалізниця начальник
77 Слуга народу 8 9ТВО №2 1 Сіроштан Ігор Григорович Вища Безпартійний Футбольний клуб «Мрія Norven» директор
78 Слуга народу 9 8ТВО №1 3 Бондаренко Надія Василівна Вища Безпартійна пенсіонер пенсіонер
79 Слуга народу 10 9ТВО №2 4 Колеснікова Людмила Анатоліївна Вища Безпартійна Підприємство Харківської обласної споживчої спілки ʼКупʼянський-Вузловський ринокʼ директор
80 Слуга народу 11 9ТВО №2 6 Чернов Валерій Юрійович Вища Безпартійний Відокремлений підрозділ ʼЛокомотивне депо Куп’янськʼ регіональної філії ʼПівденна залізницяʼ Акціонерного товариства ʼУкрзалізницяʼ помічник машиніста електровоза
81 Слуга народу 12 9ТВО №2 3 Дмитренко Олександр Дмитрович Вища Безпартійний Відокремлений підрозділ «Куп’янська дистанція сигналізації та зв’язку» регіональної філії ʼПівденна залізницяʼ АТ Укрзалізниця начальник
82 Слуга народу 13 9ТВО №2 8 Денисенко Олександр Борисович Вища Безпартійний Куп’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Куп’янської міської ради Харківської області вчитель
83 Слуга народу 14 8ТВО №1 6 Грітчина Лариса Кузьмівна Вища Безпартійна Підприємство Харківської облспоживспілки «Куп’янський центральний ринок» директор
84 Слуга народу 15 9ТВО №2 5 Василець Тетяна Федорівна Вища Безпартійна Пристінська сільська рада Купʼянського району Харківської області секретар
85 Слуга народу 19 8ТВО №1 5 Толмачова Наталія Сергіївна Вища Безпартійна Фермерське господарство «МОЯ НИВА» голова
86 Слуга народу 20 9ТВО №2 7 Потапова Ірина Петрівна Вища Безпартійна Приватне акціонерне товариство «Куп’янський молочноконсервний комбінат» Головний бухгалтер
87 Слуга народу 22 8ТВО №1 9 Макеєнко Сергій Віталійович Вища Безпартійний тимчасово не працює тимчасово не працює
88 Слуга народу 23 8ТВО №1 7 Підлужний Андрій Вікторович Вища Безпартійний Акціонерне товариство «Комерційний банк «ПриватБанк» Провідний спеціаліст з економічної безпеки
89 Слуга народу 26 8ТВО №1 8 Томко Анастасія Іванівна Вища Безпартійна Дворічанська районна державна адміністрація Харківської області головний спеціаліст з питань правової роботи, запобігання і виявлення корупції
90 Батьківщина 1 0перший кандидат 0 Бібік Олександр Вікторович Вища ВО «Батьківщина» ПП «Купʼянська сільгосп техніка» Директор
91 Батьківщина 4 9ТВО №2 1 Глушко Володимир Леонтійович Професійно-технічна ВО «Батьківщина» Громадянин-підпрємець Самозайнята особа
92 Батьківщина 8 8ТВО №1 1 Книш Людмила Володимирівна Професійно-технічна Безпартійна Перший громадський квартальний комітет Голова
93 Батьківщина 10 8ТВО №1 3 Шапка Дмитро Ігорович Середня Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
94 Батьківщина 15 8ТВО №1 4 Ремез Наталія Вікторівна Вища Безпартійна Куп’янський  заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №2 «Орлятко» комбінованого типу Куп’янської міської ради Харківської області Музичний керівник, викладач англійської мови
95 Батьківщина 16 8ТВО №1 2 Деркач Сергій Олександрович Вища ВО «Батьківщина» Комунальне Підприємство «ЕКОСЕРВІС» Бульдозерист
96 Батьківщина 17 8ТВО №1 5 Татаренко Олександр Олександрович Середньо-спеціальна ВО «Батьківщина» Громадянин-підприємець Самозайнята особа
97 Батьківщина 19 9ТВО №2 3 Дьяченко Едуард Сергійович Вища Безпартійний ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АМЕТРІН ФК» Водій
98 Батьківщина 20 9ТВО №2 4 Белей Ольга Вікторівна Професійно-технічна Безпартійна Виробничий підрозділ Експлуатаційне вагонне депо Куп’янськ регіональної філії Південна залізниця Акціонерне Товариство «Укрзалізниця» Оператор
99 Батьківщина 21 9ТВО №2 2 Деркач Віталій Сергійович Професійно-технічна ВО «Батьківщина» Комунальне Підприємство «ЕКОСЕРВІС» Охоронець
100 Батьківщина 36 9ТВО №2 5 Шаповал Людмила Анатоліївна Вища Безпартійна ФОП Москаленко Бармен
101 За майбутнє 1 0перший кандидат 0 Бондаренко Олександр Іванович Вища Безпартійний Куп’янський високовольтний район електричних мереж АТ Харківобленерго Начальник
102 За майбутнє 2 8ТВО №1 1 Шишов Віктор Миколайович Вища Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
103 За майбутнє 3 8ТВО №1 2 Шкарлетов Артур Олегович Середня Безпартійний ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ Приватний підприємець
104 За майбутнє 4 9ТВО №2 3 Лапинська-Бакаєва Ольга Анатоліївна Вища Безпартійна КНП “КТМО” ВП “Куп’янська міська лікарня”. Завідуюча фізіотерапевтичним відділенням
105 За майбутнє 5 8ТВО №1 4 Водолажська Катерина Володимирівна Середньо-спеціальна Безпартійна Міський парк культури та відпочинку Куп’янської міської ради Харківської області художник
106 За майбутнє 6 9ТВО №2 1 Довгополов Олександр Дмитрович Середньо-спеціальна Безпартійний Куп’янська дистанція колії ПЧ-16 Монтер колії IV розряду
107 За майбутнє 7 8ТВО №1 8 Білоцерковський Олег Валерійович Вища Безпартійна Комунальне підприємство “Еко-сервіс” Начальник абонентської дільниці
108 За майбутнє 8 8ТВО №1 9 Данильченко Наталя Вікторівна Вища Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
109 За майбутнє 11 8ТВО №1 6 Пільтенко Тетяна Євгенівна Вища Безпартійна ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ Приватний підприємець
110 За майбутнє 13 8ТВО №1 5 Бринцов Ігор Сергійович Вища Безпартійна ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ Приватний підприємець
111 За майбутнє 14 8ТВО №1 3 Дорогова Ірина Юріївна Вища Безпартійна Відділ культури та туризму управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради Харківської області Головний спеціаліст
112 За майбутнє 16 9ТВО №2 6 Сизонова Вікторія Миколаївна Вища Член політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» КНП “КТМО” ВП “Куп’янська міська лікарня” Біолог клініко-діагностичної лабораторії
113 За майбутнє 17 9ТВО №2 5 Сотніков Костянтин Петрович Вища Безпартійний КНП “Куп’янський центр первинної медичної допомоги” сімейний лікар
114 За майбутнє 18 8ТВО №1 7 Садовський Юрій Григорович Середньо-технічна Безпартійна ЗАО “ Куп’янський МКК” Диспетчер
115 За майбутнє 21 8ТВО №1 10 Бардас Денис Вікторович Середньо-спеціальна Безпартійна ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ Бринцов Водій
116 За майбутнє 22 9ТВО №2 4 Краснова Наталя Олександрівна Вища Безпартійна ФІЗИЧНА ОСОБА ПІДПРИЄМЕЦЬ Приватний підприємець
117 За майбутнє 23 9ТВО №2 8 Доценко Людмила Олександрівна Вища Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
118 За майбутнє 24 9ТВО №2 9 Овчаренко Дмитро Володимирович Вища Безпартійний Виробничий підрозділ Харківська дирекція залізничних перевезень регіональна філія південна залізниця АТ “Українська залізниця” Складач поїздів
119 За майбутнє 25 9ТВО №2 7 Іванов Олександр Іванович Вища Безпартійний Пенсіонер Пенсіонер
120 За майбутнє 27 9ТВО №2 2 Кобзар Олександр Іванович Вища Безпартійний ПАТ “Укрзалізниця” Майстер мостовий
Контакти
пр. Конституції, 3, м. Куп'янськ, Куп'янський р-н, Харківська обл., 63705, приміщення виконкому Куп'янської міської ради, мала зала для засідань
05742-5-19-63
Куп'янська міська територіальна виборча комісія Куп'янського району >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest